توضیح شبکه یک درباره اظهارات پدر شهید عجمیان که به ترک استودیو انجامید +ویدئو

شبکه یک سیما ضمن ارائه توضیحاتی درباره اظهارات پدر شهید عجمیان در برنامه «صبح بخیر ایران» که در نهایت به ترک استودیو منجر شد از پیگیری وضعیت پرونده قضایی ۲ شهید خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز، شبکه یک سیما ضمن ارائه توضیحاتی درباره اظهارات پدر بزرگوار شهید عجمیان در برنامه «صبح بخیر ایران» که در نهایت به ترک استودیو از سوی او انجامید، اعلام کرد که در اولین فرصت نسبت به پیگیری و پخش آخرین وضعیت پرونده قضائی قاتلان شهیدان روح‌الله عجمیان و آرمان علی‌وردی از زبان مسئولان ذی‌ربط اقدام خواهد کرد.

به نقل از مهر، در توضیحات روابط عمومی شبکه یک سیما در این باره، آمده است:

«در آستانه سالگرد شهادت شهید بزرگوار روح‌الله عجمیان، شبکه یک سیما بر خود لازم دانست از پدر این شهید عزیز برای حضور در برنامه پرمخاطب «صبح بخیر ایران» دعوت کند که در بخش پایانی گفت‌وگو، پدر بزرگوار شهید، ضمن تاکید بر تلاش قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده قاتلان شهدا، ضمن نام بردن از فردی که در برنامه حضور نداشت، دخالت در فرآیند رسیدگی جهت کاهش مجازات و در نهایت آزادی دستگیرشدگان در پرونده‌های شهادت شهید عجمیان و شهید آرمان علی‌وردی را به ایشان نسبت داد.

مجری برنامه در راستای انجام وظیفه حرفه‌ای خود، با احترام مجدد به همه خانواده‌های شهدا و مهمان محترم برنامه، سعی کرد فضای گفت‌وگو را مدیریت کند و ضمن تأیید فرمایشات ایشان مبنی بر تلاش نهادهای قضائی، بر لزوم تحقق و اجرای عدالت درخصوص قاتلان شهدای ارجمند امنیت تأکید ورزد که با ناراحتی مهمان محترم و ترک برنامه توسط ایشان مواجه شد.

بر خود لازم می‌دانیم ضمن ادای احترام به همه خانواده‌های شهدا، از جمله شهدای عزیز امنیت، در اولین فرصت نسبت به پیگیری و پخش آخرین وضعیت پرونده قضائی قاتلان شهیدان روح‌الله عجمیان و آرمان علی‌وردی از زبان مسئولان ذی‌ربط اقدام نماییم.»

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.