بشار: صحبت از قهرمانی آسیا خیلی زود است

بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس می‌گوید: هواداران‌مان در این بازی ها نیستند ولی انرژی مثبت‌شان به ما می‌رسد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبر ورزشی، تیم فوتبال پرسپولیس سه‌شنبه شب در یک دیدار حساس موفق شد التعاون عربستان را در لیگ قهرمانان آسیا شکست دهد و به صعود از مرحله گروهی امیدوار شود. بشار رسن، هافبک عراقی پرسپولیس که به تازگی قراردادش را با سرخپوشان تمدید کرده یکی از خوب‌های پرسپولیس به خصوص در نیمه دوم بود. دیروز فرصتی دست داد تا با بشار در خصوص بازی با التعاون و ادامه راه پرسپولیس در آسیا گفتگو کنیم که در ادامه می‌خوانید.
تبریک برد شیرینی به دست‌آوردید!
خدا را شکر مبارک همه طرفداران باشگاه بزرگ پرسپولیس باشد این برد را به آن‌ها تقدیم می‌کنیم. با اینکه کنار ما نیستند ولی حضورشان را حس می‌کنیم و از آن‌ها انرژی می‌گیریم، چون در هر شرایطی حامی ما هستند.
بازی با التعاون چطور بود؟
بازی خوبی بود تیم ما چند بازیکن جدید در ترکیب اولیه خود داشت خب ما مدت زمان کوتاهی کنار هم تمرین کردیم و بازی مقابل التعاون اولین بازی این بازیکنان در پرسپولیس بود. به همین دلیل در نیمه نخست کمی ناهماهنگی وجود داشت ولی در نیمه دوم کاملاً بر بازی مسلط شدیم و بچه‌ها دستورات کادر فنی را به خوبی در زمین اجرا کردند و خدا را شکر به گل هم رسیدیم. چیزی که خیلی اهمیت داشت گرفتن سه امتیاز بازی بود که خوشبختانه به آن رسیدیم و از این بابت خیلی خوشحالم.
در بین دو نیمه کادر فنی چه صحبت‌هایی در رختکن کرد؟
خب کادر فنی به همه ما روحیه دادند و گفتند تمرکزتان را حفظ کنید و اگر این اتفاق بیفتد قطعاً به گل می‌رسیم که همین‌طور شد. ما از ابتدای بازی فقط به برنده شدن فکر می‌کردیم و می‌خواستیم هرطور شده به سه امتیاز برسیم که خدا را شکر به هدف‌مان رسیدیم. در واقع ما از همه بازی‌ها فقط برد می‌خواهیم.
عده‌ای فکر می‌کردند به راحتی و با تعداد گل زیاد التعاون را شکست می‌دهید!
فکر کردن به نتایج این تیم در لیگ عربستان و دست‌کم گرفتن التعاون بزرگترین اشتباه است، چون شرایط تیم‌ها در بازی‌های آسیایی کاملاً متفاوت است و همه تیم‌ها با قدرت و انگیزه زیاد در لیگ قهرمانان بازی می‌کنند. شما دیدید التعاون تیم سرسختی بود و بازی خوبی مقابل ما انجام داد و اصلاً حریف راحتی نبود.
پرسپولیس می‌تواند از گروهش صعود کند؟
مهمترین نکته برای رسیدن به مرحله بعد شروع خوب و گرفتن سه امتیاز بود که خدا را شکر به این مهم رسیدیم. هنوز هیچ چیزی تمام نشده و ما سه بازی سخت پیش‌رو داریم و باید برای گرفتن امتیازات لازم و صعود به مرحله بعد بجنگیم. همه تیم‌های گروه ما کیفیت بالایی دارند و کار سخت است ولی ما هم قهرمان ایران هستیم و تلاش می‌کنیم با گرفتن امتیازات لازم به مرحله بعد صعود کنیم که قطعاً با تلاش بچه‌ها این اتفاق رخ خواهد داد.
فردا شب دوباره باید مقابل التعاون بازی برگشت را انجام دهید این بازی را چطور می‌بینی؟
قطعاً بازی آسانی نخواهیم داشت، چون آن‌ها برای جبران شکست خواهند آمد به همین دلیل باید تلاش زیادی بکنیم تا از این دیدار هم سه امتیاز را بگیریم و شانس‌مان را برای صعود به مرحله بعد بیشتر کنیم.
قبلاً گفتی فقط قهرمانی آسیا را با پرسپولیس کم داری، به نظرت این اتفاق امسال می‌افتد؟
بله خیلی دوست دارم این اتفاق بیفتد ولی صحبت از قهرمانی و صعود به فینال خیلی زود است و راه زیادی تا رسیدن به آن در پیش داریم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.