مربی پرسپولیس:بازیکنان ما می‌توانند عرض دریای خزر را شنا کنند

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس ذهنیت برنده شدن و قهرمانی دارند و این روحیه در آنها نهادینه شده است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از تسنیم، حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر التعاون عربستان در هفته چهارم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: می‌خواهم راجع به این موضوع صحبت کنم که بازیکنان پرسپولیس ذهنیت برنده شدن و قهرمانی دارند و این روحیه در آنها نهادینه شده و به یک باور تبدیل شده است. اگر بازیکنان پرسپولیس به ما بگویند که می‌توانند عرض خلیج فارس را شنا کنند، ما به این حرف‌شان ایمان داریم، چون فوق‌العاده جنگجو، باغیرت و مبارز هستند و قادرند که هر غیرممکنی را ممکن کنند.

وی در ادامه افزود: این برای ما که به‌عنوان مربی کار می‌کنیم، باعث افتخار است. قهرمانی‌هایی که پرسپولیس در ایران کسب می‌کند، همه فکر می‌کند خیلی پیچیده است، ولی می‌خواهم بگویم که بسیار ساده است. بازیکنان پرسپولیس برای رسیدن به بالاترین حد موفقیت همیشه تلاش و تمرین می‌کنند و این برای ما واقعاً قابل ستایش است. بازی برگشت بازی سخت‌تری برای ماست. تیم التعاون را به شدت و خیلی ریزبینانه آنالیز کرده‌ایم. التعاون تیم باهوش و زیرکی است و باید بتوانیم خیلی خوب این تیم را کنترل کنیم. نقاط قوت و ضعف این تیم را کاملاً می‌شناسیم، اما خیلی نمی‌خواهم وارد جزئیاتش شوم.

وی درباره گلزنی سرخپوشان در دقایق پایانی و روی یک ضربه کرنر گفت: در ضربات ایستگاهی خیلی با بازیکنان تمرین می‌کنیم. این هنر بازیکنان بود که از آن موقعیت بهره بردند. شما مشاهده کردید که چگونه یک فضا در محوطه جریمه حریف پاک شد و خلیل‌زاده در همان فضا حرکت و از موقعیتش استفاده کرد. ما روی ضربات ایستگاهی برنامه داریم. تیم حریف در حمله و ایستگاهی قابل احترام و در انتقال توپ از دفاع به حمله تیم خوبی است و باید این حریف را خوب کنترل کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: این بازی از دیدار قبلی سخت‌تر است و به همین دلیل هم بازی فردا را پرقدرت آغاز می‌کنیم و ان‌شاءالله موفق می‌شویم.

مطهری در واکنش اینکه گفته می‌شود پرسپولیس با خوش‌شانسی در بازی قبلی پیروز شده است، تصریح کرد: اصلاً فکر نمی‌کنم که این جزو خوش‌شانسی ما باشد. التعاون تیم قابل احترامی است. آنها در لیگ عربستان دچار مشکلاتی شدند و نتیجه لازم را نگرفتند و همین مسئله منجر به آن شد که مربی این تیم تغییر کند. با این وجود التعاون تیم قابل احترامی است و همه دیدیم که خیلی زیرک و باهوش فوتبال بازی می‌کند. فردا بازی سختی داریم و باید حریف را خوب کنترل کنیم، اما با این حرف موفق نیستم که خوش‌شانس هستیم. ما هم تیم بزرگی است و التعاون هم تیم باهوشی است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.