مطهری:با عدم حضور الوحده کار استقلال سخت شد

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت:با عدم حضور الوحده بازی‌های ما به عدد ۲ کاهش پیدا کرد و اگر می خواهیم صعود کنیم باید حداکثر امتیازات را بگیریم.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از فارس، ارسلان مطهری در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال در دوحه قطر اظهار داشت: حدود یک هفته است در قطر حضور داریم اما با عدم حضور الوحده کار ما مشکل تر شده است.

وی افزود: چون امتیازات کم شده کار سخت است وگرنه اگر امتیازات را اضافه می‌کردند به نفع ما می شد.اگر این تیم اماراتی به مسابقات می آمد شرایط ما برای بازی با الشرطه و الاهلی بهتر می‌شد چون از نتایج رقبا باخبر می شدیم و در مجموع با شرایط بهتری به مصاف حریفانمان می رفتیم.

مهاجم استقلال تاکید کرد: با کم شدن امتیازات کار ما دشوارتر و با برد الشرطه مقابل الاهلی کار گروه پیچیده تر شد. ما محکوم هستیم که بهترین عملکرد را داشته بشیم و در این ۲ بازی بهترین امتیازات را بگیریم. با عدم حضور الوحده بازی‌های ما به عدد ۲ کاهش پیدا کرد و اگر می خواهیم صعود کنیم باید حداکثر امتیازات را بگیریم.

مطهری خاظرنشان کرد: این ۲ تیم در ۶ روز ۲ بازی انجام دادند و ما می‌توانیم از خستگی آنها نهایت استفاده را ببریم اما باید کم اشتباه باشیم. هر تیمی کم اشتباه کند می تواند نتیجه خوبی بگیرد.

وی در خصوص اینکه آیا از شرایط قطر راضی است یا خیر عنوان کرد: زمین تمرین خوب است البته کمی در غذا و هتل دچار مشکل بودیم ولی هتل را عوض کردیم. البته ما نباید کاری به شرایط داشته باشیم چون استقلال هستیم و ۴۰ میلیون هوادار منتظر نتایج ما هستند. تمام تلاش و تمرکز ما باید به شکلی باشد که بهترین نتیجه راکسب کنیم.

مهاجم استقلال در خصوص شرایط خودش اظهار داشت: من اول به این فکر می‌کنم که به تیمم کمک کنم و در اینجا موفق باشم. اگر بازیکن روی گل زدن تمرکز کند همه هدفش همان می‌شود. اگر تمرکز من موفقیت تیم باشد به پاس گل و دیگر مسائل هم فکر می‌کنم و این خیلی مهم است که تیمم برنده باشد. اگر این فکر را داشته باشم خودم هم موفق خواهم شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.