عکس: سنگ قبر روح‌الله زم!

انتشار تصویری از سنگ قبر روح الله زم در شبکه‌های اسجتماعی، خبرساز شد.

به گزارش تازه نیوز، سنگ قبر روح‌الله زم، خبرساز شد. پدر او تصویری از سنگ قبر روح‌الله زم را منتشر کرد که روی آن نوشته: جرمش آن بود که اسرار هویدا می‌کرد. پیش‌تر نیز انتشار یادداشتی از او درباره آخرین ملاقات با روح الله خبرساز شد.

روح الله زم، مدیر کانال تلگرامی آمدنیوز که خود را لیدر اغتشاشات در ایران می‌دانست، 22 آذر امسال به دار مجازات آویخته شد.

او که چند سالی با راه اندازی کانال تلگرامی موسوم به آمد نیوز در خارج از مرزها به ابزاری در دست سرویس‌های جاسوسی و ضد انقلاب تبدیل شده بود و اقدام به نشر اخبار کذب علیه کشور می‌کرد توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر شد.

کانال تلگرامی آمدنیوز با ایجاد یأس و ناامیدی و انتشار اخبار دروغ علیه مسئولان نظام درصدد سیاه نمایی و فریب افکار عمومی به منظور تقویت خواست دشمنان و سرویس‌های جاسوسی با اهداف براندازانه بود.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ۲۲ مهر ۱۳۹۸ طی بیانیه‌ای با اعلام خبر عملیات دستگیری «روح الله زم» سرشبکه سایت ضد انقلاب موسوم به «آمد نیوز» طی عملیات پیچیده و حرفه‌ای سازمان اطلاعات سپاه، بر شکست و جا ماندن سرویس‌های اطلاعاتی دشمن از قدرت اطلاعاتی سپاه تاکید کرد.

اعدام زم، با واکنش بسیاری از رسانه‌های فارسی زبان خارجی مواجه شد.

 

سنگ قبر روح‌الله زم

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.