آیت‌الله علم‌الهدی: عزاداری‌های دهه آخر صفر با رعایت تمامی پروتکل‌ها برگزار شود

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: عزاداری‌های دهه آخر صفر با رعایت تمامی پروتکل‌ها برگزار شود و تمامی نکات مدنظر در آن رعایت شود.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از تسنیم، آیت‌الله سیداحمد علم الهدی در مراسم آیین تجلیل از خادمین دهه اول محرم اظهار داشت: از شما عزیزان عاشق اباعبدالله الحسین(ع) بابت یک ماه عزاداری خالصانه برای سید الشهدا(ع) عرض تشکر دارم. مسئله‌ای که به عنوان یک برگ برنده در زندگی شما عاشقان اهل بیت وجود دارد این است که شما نوکر امام حسین(ع) هستید, شما عزیزان به عنوان خادم عشق و محبت امام حسین(ع) استخدام شده‌اید و دلداده‌های اباعبدالله با بلند کردن عَلَم، عاشقی سید‌الشهدا(ع) را نشان می‌دهند؛ وجود اقدس موسی بن جعفر علیه السلام می‌فرمایند: خدا رحمت کند کسی که مردم را عاشق ما اهل بیت کند و این کار شما عزیزانی است که عَلَم اهل بیت را برپا می‌کنید.

وی ادامه داد: همه دلها رابطه عشق به اهل بیت(ع) دارند که بستگی به نحوه بیان فضائل آنان دارد؛ نوکران اهل بیت(ع) دلال محبت اهل بیت هستند که دل ها را به دنبال خاندان نور می‌کشند و وظیفه دارند که همه ی دل‌ها را به سمت اهل بیت(ع) بکشانند.

وی گفت: در زمان پیروزی انقلاب اسلامی کارتر رئیس‌جمهور آن وقت آمریکا بیان کرد “چطور می‌شود فردی که هیچ ابزار رسانه‌ای ندارد، فقط با یک قلم و کاغذ سی و پنج میلیون دل را باهم متحد کند تا به پیروزی انقلاب اسلامی برسد” این بزرگترین وظیفه ماست که دلها را به اهل بیت(ع) وصل کنیم. بزرگترین افتخار شما عزیزان، سر هیئتی امام حسین(ع) است و همانند جون غلام سید الشهدا می‌گوییم ” امیری حسین و نعم الامیر”.

امام جمعه مشهد در پایان افزود: شما عزیزان همت کردید و نوکری خودتان را در این شرایط ویژه به بالاترین سطح رساندید و به گونه‌ای عمل کردید که مجلس عزای امام حسین(ع) از خانه‌ها به داخل کوچه‌ها و خیابان‌ها کشیده شد و محرم امسال ایران یکپارچه حسینیه سیدالشهدا شد. براداران و خواهران شما جواب مظلومیت اهل بیت پیامبر را این روزها دادید. دهه آخر صفر دهه ویژه‌ای برای اثبات نوکری ما به ساحت مقدس اهل بیت(ع) است که نیازمند همراهی شماست تا با برقراری تکایا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی بتوانیم مهمان داری عزاداران را هرچه باشکوه تر انجام دهیم. عزیزان من، قطعا به لطف زنده کردن امر اهل بیت علیهم السلام برکات زیادی به زندگی ما وارد خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.