گل‌محمدی: ضربات ایستگاهی فاکتور مهمی برای گلزنی است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ضربات ایستگاهی فاکتور مهمی برای گلزنی در طول مسابقه است که خوشبختانه ما از این موضوع به خوبی استفاده کردیم.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا، «یحیی گل‌محمدی» روز یکشنبه در نشست خبری پیش از دیدار مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا، افزود: هر مسابقه حساسیت خاص خود را دارد و باید در پنجمین بازی به مصاف الدحیل برویم که هم مدعی صعود از این گروه و هم مدعی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا است. الدحیل امکانات بسیار خوبی دارد و بازی کردن مقابل چنین تیمی بسیار دشوار خواهد بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه با توجه به نتایجی که کسب کردیم با انگیزه بالاتری مقابل الدحیل به میدان خواهیم رفت. تمام تیم‌های گروه ما مدعی صعود هستند و به طور حتم تا روز آخر تیم‌های صعود کنند مشخص نخواهد شد. امیدوارم در این مسابقه عملکرد خوبی به نمایش بگذاریم و با توجه به فشردگی بازی‌ها بازیکنان از نظر آمادگی جسمانی شرایط خود را حفظ کنند.

گل‌محمدی در خصوص استفاده از ضربات ایستگاهی برای گلزنی در دیدارهای گذشته، تصریح کرد: در ۲ دیدار گذشته موقعیت‌های خوبی در جریان بازی و ضربات ایستگاهی داشتیم اما در زدن ضربات آخر بی‌دقت بودیم. دوست داریم گل‌های بیشتری به ثمر برسانیم اما این را فراموش نکنید ضربات ایستگاهی یکی از فاکتورهای مهم برای گلزنی است.

وی در خصوص شرایط لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: متاسفانه کرونا ۳ ماه بازیکنان را از تمرین دور نگه داشت اما سعی کردیم شرایط خوب بازیکنان را حفظ کنیم. خوشبختانه بازیکنان با قدرت در لیگ برتر قهرمان شدند و حالا با انگیزه راهی لیگ قهرمانان شدند. به طور قطع طولانی شدن مسابقات فوتبال به دلیل کرونا شرایط را برای تمام تیم‌ها دشوار کرده است اما ذهنیت بازیکنان به ما کمک کرده تا از پیروزی خسته نشوند.

وی افزود: بازیکنان ما تلاش می‌کنند هواداران را شاد کنند و در این راه موفق بودند.

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا روز دوشنبه از ساعت ۱۸:۳۰ به مصاف الدحیل قطر خواهد رفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.