سرمربی سپاهان: انسان به امید زنده است/ باید العین را ببریم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ابراز امیدواری کرد نتایج گروه D لیگ قهرمانان طوری رقم بخورد که تیمش شانسی برای صعود از این گروه داشته باشد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایسنا، مجتبی توتونی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان (به دلیل این که محرم نویدکیا مدرک لازم را برای سرمربیگری در آسیا ندارد، توتونی به عنوان سرمربی سپاهان معرفی شده است) ظهر یک‌شنبه در نشست خبری پیش از دیدار با العین اظهار کرد: بازی با العین برای ما بسیار مهم است. این آخرین شانس ما برای صعود به مرحله بعدی است. دو بازی گذشته العین را دیده‌ایم و این تیم را شایسته می‌دانیم. العین یکی از تیم‌های با کیفیت غرب آسیاست. با نهایت احترام برای این تیم به دنبال سه امتیاز هستیم. اگر چنین اتفاقی برای ما رخ ندهد دیگر صعودی در کار نیست. اهمیت بازی کاملا برای ما مشخص است و با نهایت تلاش می‌رویم تا سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم.

او درباره فشار مسابقات هم توضیح داد: وقتی به عنوان مربی یا بازیکن وارد لیگ قهرمانان آسیا می‌شوید مسلما باید تحمل چنین فشارهایی را داشته باشید. این چیز تازه‌ای نیست. بازیکنان ما با تجربه هستند و کادر فنی هم این مسائل را می‌دانند. بعد از دو بازی‌ای که بازیکنان ما ارائه دادند و به آن چیزی که شایسته‌اش بودند نرسیدند طبیعتا این روی ذهن‌شان تاثیرگذار است ولی باید بدانیم که باید به جلو نگاه کنیم، از بازی‌های گذشته درس بگیریم و به آینده فکر کنیم.

توتونی درباره نحوه سرمایش ورزشگاه‌های قطر هم بیان کرد: امکانات خیلی خوبی برای انجام بازی‌ها وجود دارد و من به فدراسیون فوتبال قطر تبریک می‌گویم.

در ادامه خبرنگاری خطاب به توتونی گفت اگر السد بتواند النصر را شکست بدهد دیگر سپاهان شانسی برای صعود ندارد که توتونی هم ضمن تایید این صحبت‌ها، گفت: ما این مساله را می‌دانیم ولی انسان به امید زنده است و امیدواریم اتفاقات طوری رخ بدهند که ما شانس برای صعود داشته باشیم.

سرمربی سپاهان درباره محسن الغسانی، بازیکن عمانی این تیم هم بیان کرد: چند روز پیش هم درباره الغسانی صحبت کردم. او بازیکن با کیفیتی مثل بقیه بازیکنان ماست. او سال آینده هم با تیم ما قرارداد دارد و در تیم ما خواهد بود. او بازیکنی است که جای پیشرفت زیادی دارد. ما می‌خواهیم به او کمک کنیم تا پیشرفت کند. همان‌طور که انتظار داریم او به باشگاه ما کم کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.