آخرین خبر از بازگشت فرهاد مجیدی به لیگ برتر

فرهاد مجیدی از باشگاه تراکتور هم پیشنهاد دارد اما به نظر می‌رسد ذوب آهن پیشنهاد مطمئن‌تری برای بازگشت دوباره او به لیگ برتر است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از همشهری‌آنلاین، بعد از برکناری رحمان رضایی از سمت سرمربیگری ذوب آهن، فرهاد مجیدی به عنوان یکی از گزینه های اصلی مذاکرات خود را با این باشگاه آغاز کرد و در این بین گفته می شود مدیران باشگاه ذوب آهن آماده هستند نام او را به عنوان سرمربی جدید تیم شان معرفی کنند.

با این حال از اصفهان خبر می رسد فرهاد مجیدی برای امضای قرارداد نهایی با ذوب آهن از مدیران این باشگاه تا دوشنبه فرصت خواسته تا نظر نهایی خود را در این باره اعلام کند. کربکندی سخنگوی باشگاه اصفهانی هم دیروز از معرفی شدن سرمربی ای تیم تا روز سه شنبه خبر داده بود.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید آیا فرهاد مجیدی برای امضای نهایی قرارداد راهی اصفهان می شود یا مدیران ذوب آهن گزینه دیگری را برای سرمربیگری این تیم انتخاب می کنند. مجیدی از باشگاه تراکتور هم پیشنهاد دادر اما به نظر می‌رسد ذوب آهن پیشنهاد مطمئن‌تری برای بازگشت دوباره مجیدی به لیگ برتر است. جایی که مدیرانش بسیار صبورتر از زنوزی هستند در برکناری سرمربی!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.