دست و پا زدن مدیران استقلال در باتلاق ۲۰ میلیاردی

شاید اگر استقلال در ابتدای فصل اسیر خودنمایی‌هایی مدیرانش و امثال عبدیان نمی‌شد، رقم قرارداد نادری، به مدافع کروات داده می‌شد تا میلیچ امروز به جای خط و نشان کشیدن برای آبی‌ها در تهران باشد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از همشهری‌آنلاین، ماجرای میلیچ و استقلال به قدری کش آمده که حالا هر دو طرف ماجرا کمتر در این مورد اظهار نظری می‌کنند. میلیچ که از معدود بازیکنان خارجی لیگ بیستم محسوب می‌شود با استقلال قرارداد دو ساله داشت که انتهای این فصل به پایان می‌رسید.

قرارداد میلیچ با استقلال در این فصل رقمی نزدیک به ۳۰۰ هزار دلار بود که آبی‌ها به دلیل پرداخت نکردن مطالبات این بازیکن شرایط ترک ایران را برای او فراهم کردند تا استقلال در باتلاق هرینه برای جناح چپ این فصل خود غرق شود.

آبی‌ها که در ابتدای فصل میلیچ را حفظ کرده بودند، محمد نادری را با هم با هزینه ای سنگین از اردوی رقیب آبی‌پوش کردند تا با جذب متین کریم زاده بیشترین هزینه را برای جناح چپ خود انجام داده باشند. استقلال برای جذب محمد نادری، قراردادی مقابل بازیکن سابق پرسپولیس گذاشت که هزینه ۲۰۰ هزار دلاری رضایتنامه را پوشش دهد و دریافتی خود نادری هم مبلغی بود که او زیر بار یاغی شدن برود.

با این همه جناح چپ استقلال همچنان لنگ می‌زند. کار به جایی رسیده که در حضور نادری، فکری از بازیکن غیرتخصصی در این جناح استفاده می‌کند. موضوعی که باعث شده استقلال برای نیم‌فصل دوم به دنبال به خدمت گرفتن مدافع سابق خود باشد.

گفته می‌شود مدیران استقلال به درخواست محمود فکری برای جذب میثم تیموری با باشگاه تراکتور وارد مذاکره شده‌اند تا در صورت بازنگشتن میلیچ او را به لیست خود اضافه کنند. تیموری در زمان علی منصوریان به استقلال پیوست اما در این تیم هرگز فرصت بازی پیدا نکرد تا حالا دوباره آبی‌ها به دنبال او باشند.

شاید اگر استقلال در ابتدای فصل اسیر خودنمایی‌هایی مدیرانش و امثال عبدیان نمی‌شد، رقم قرارداد نادری، به مدافع کروات داده می‌شد تا میلیچ امروز به جای خط و نشان کشیدن برای آبی‌ها در تهران باشد.

بازیکنی که طی دو سال گذشته نمایش خوبی در این تیم داشت اما حضور همزمان نادری و میلیچ، هزینه نزدیک به ۲۰ میلیارد روی دست استقلال گذاشت. هزینه ای که تا اینجای فصل هیچ ثمری برای آبی‌ها نداشته تا آن‌ها به دنبال جذب چهارمین دفاع چپ خود باشند.

با هزینه‌ای که استقلال برای جناح چپ این فصل خود کرد احتمالا می‌شد یک تیم متوسط لیگ برتری بست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.