سپاهان بازی بزرگ را از استقلال برد

تیم فوتبال استقلال در هفته پانزدهم و پایانی نیم فصل اول لیگ برتر در اصفهان مقابل سپاهان شکست خورد تا صدرنشینی را از دست بدهد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از تسنیم، تیم فوتبال استقلال امروز (شنبه) در چارچوب هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف سپاهان رفت و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد. سجاد شهبازاده (۱۴) و سروش رفیعی (۳۵) زننده گل‌های تیم میزبان بودند.

شاگردان محمود فکری با این شکست هم فرصت قهرمانی در نیم فصل را از دست دادند و هم صدرنشینی را. شاگردان محرم نویدکیا با این پیروزی ۲۸ امتیازی شده و به صدر جدول رده‌بندی صعود کردند. استقلال هم با ۲۶ امتیاز در رده دوم ایستاد.

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، محمد نژادمهدی، عزت‌الله پورقاز، دانیال اسماعیلی‌فر، امید نورافکن، محمد کریمی، جلال علی‌محمدی، سروش رفیعی (۸۲ – سلمانی)، سیدمحمدرضا حسینی (۷۳ – محمدرضا خلعتبری)، محمد محبی و سجاد شهباززاده.

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، سیاوش یزدانی (۵۹ – محمدحسین مرادمند)، محمد دانشگر، عارف غلامی(۵۹ – محمد نادری)، وریا غفوری (۸۱ – محمدحسین فلاح)، بابک مرادی، آرش رضاوند (۸۰ – مسعود ریگی)، مهدی مهدی‌پور (۵۹ – سیداحمد موسوی)، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی و ارسلان مطهری.

داور: وحید کاظمی

نیمه اول
دقیقه ۴: پاس عمقی امید نورافکن به محمدرضا حسینی رسید که ضربه این بازیکن با اختلاف زیادی از بالای دروازه استقلال راهی اوت شد.

دقیقه ۵: نفوذ خوب نورافکن به محوطه جریمه و پاس عرضی او می‌رفت موقعیت خطرناکی ایجاد کند که رشید مظاهری توپ او را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۶: توپ ارسالی از نقطه کرنر با ضربه سر عزت‌الله پورقاز همراه بود که از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۸: ارسال بابک مرادی به محوطه جریمه سپاهان را ارسلان مطهری با سر زد که راهی به دروازه نداشت.

دقیقه ۹: پاس عمقی به فرشید اسماعیلی رسید و ضربه روی پای این بازیکن از روی خط محوطه جریمه سپاهان به شکل خطرناک راهی اوت شد.

دقیقه ۱۴: نورافکن توپ را ارسال کرد که به عارف غلامی برخورد کرد و جلوی پای سجاد شهباززاده رسید و این بازیکن موفق به باز کردن دروازه استقلال شد.

دقیقه ۲۳: ضربه سر حسینی از روی توپ ارسالی از نقطه کرنر را مظاهری گرفت.

دقیقه ۳۱: محمد کریمی با خطایی که روی اسماعیلی مرتکب شد، از داور کارت زرد گرفت.

دقیقه ۳۴: آرش رضاوند جلوی ضد حمله سپاهانی‌ها را گرفت تا با کارت زرد جریمه شود.

دقیقه ۳۵: سروش رفیعی قصد ارسال توپ از روی ضربه ایستگاهی را داشت که غفلت مدافعان و دروازه‌بان باعث شد توپ مستقیم وارد دروازه استقلال شود.

دقیقه ۴۲: نورافکن به دلیل اعتراض و درگیری از داور کارت زرد گرفت.

نیمه دوم

دقیقه ۴۶: اشتباه مظاهری در گرفتن توپ باعث شد حسینی ضربه سر را بزند که توپ به شکل خطرناک از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه ۴۸: پاس خوبی به بابک مرادی رسید و این بازیکن در موقعیت تک به تک قرار گرفت، اما تعلل او باعث شد موقعیت خوب استقلال از دست برود.

دقیقه ۴۹: شوت قایدی از پشت محوطه جریمه سپاهان از کنار دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۵۳: یزدانی، مدافع استقلال در شرایطی که توپ در منطقه دیگری در جریان بود با دست به صورت شهباززاده زد تا هم کارت زرد بگیرد و هم ضربه ایستگاهی به سپاهانی‌ها بدهد.

دقیقه ۸۹: محمد نادری در محوطه جریمه سپاهان سرنگون شد که داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه ۴+۹۰: ضربه سر محمد دانشگر از بالای دروازه سپاهان به بیرون رفت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.