تعریف و تمجید اسکوچیچ از سپاهان

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: سپاهان الگوی خوبی برای تیم های ایرانی است و بازیکنان جوان و مستعد زیادی دارد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، دراگان اسکوچیچ در حاشیه دیدار سپاهان و استقلال اظهار داشت: خیلی خوشحالم که به اصفهان سفر کرده ام و قطعا باشگاه سپاهان باسابقه است. چند باری به عنوان مربی تیم حریف مقابل سپاهان بازی کرده ام و از شهر اصفهان هم بسیار لذت می برم.

وی افزود: سپاهان الگوی خوبی برای تیم های ایرانی است و بازیکنان جوان و مستعد زیادی دارد. چیزهای زیادی درباره بازیکنان ارزشمند سپاهان شنیده ام.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران درباره عملکرد محرم نوید کیا در تیم سپاهان عنوان کرد: چند ماه قبل که برای آخرین بار به اصفهان آمدم یک جلسه رو در رو با نویدکیا داشتم. وی در کمال جوانی خیلی باهوش است. خیلی‌ها می‌گویند باید زمان بیشتری به مربیان جوان داده شود تا بیشتر پخته شوند.

اسکوچیچ اضافه کرد: اکنون بهترین فرصت برای مربیان جوان است تا به تیم ها بیایند و خودشان را نشان بدهند. بازیکنان باتجربه این موضوع را در اختیار تیم می‌گذارند و بازیکنان جوان هم انرژی شان.

وی درباره احتمال دعوت شدن نفرات بیشتری از سپاهان به تیم ملی گفت:‌ این جوابی نیست که درباره تیم و باشگاه سپاهان داده باشم بلکه یک بحث کلی است. به بازیکنان جوان سپاهان خیلی علاقه دارم و در این فصل خیلی خوب توانسته اند توقع هواداران را برآورده کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.