قرارداد ترکمانچای با فرهاد مجیدی؟

صحبت‌هایی همانند قرارداد ترکمانچای با مجیدی که رسانه‌ای می‌شود بیشتر خنده‌دار است و جالب اینکه هر روز برای ما یک سرمربی انتخاب می‌کنند و هر روز یک نفر قطعی می‌شود و این‌ها بازی‌های رسانه‌ای است که همیشه وجود دارد.

به گزارش تازه‌نیوز، تیم فوتبال ذوب‌آهن با وجود نمایش‌های کیفی و مطلوب در نیم‌فصل اول رقابت‌های لیگ برتر نتوانست نتایج قابل‌قبولی را کسب کند و به همین منظور مسئولان این باشگاه ترجیح دادند با رحمان‌رضایی خداحافظی کنند. این درحالی است که شکاف و اختلاف عمیق بین کادرفنی و اعضای هیات‌مدیره به‌خصوص بین رحمان رضایی و رسول کربکندی سخنگو و عضو هیات‌مدیره باشگاه ذوب‌آهن وجود داشت هرچند کربکندی معتقد است به‌عنوان سخنگوی باشگاه وظیفه داشته تا فرصت نهایی برای رضایی را رسانه‌ای کند، اما توقع آن را نداشته است که این سرمربی در مصاحبه‌هایش  اقدام به توهین کند.

بعد از قطع همکاری با رحمان رضایی شایعه شده است که ذوبی ها به سراغ فرهاد مجیدی رفته و با او مذاکراتی داشته اند. البته که شایعات خبر از وجود شرط های عجیب و غریب در این مذاکره می دهند. حالا رسول کربکندی در این مورد گفت و گویی با روزنامه فرهیختگان داشته و نسبت به این شایعات واکنش نشان داده است.

شنیده می‌شود برای سرمربیگری ذوب‌آهن با فرهاد مجیدی تمام کرده‌اید. این موضوع چقدر صحت دارد؟

با هیچ‌کس هنوز توافق نکرده‌ایم و اگر تمام کرده بودیم اسم او را اعلام می‌کردیم. در این مورد هنوز به قطعیت نرسیده‌ایم هرچند بعد از مذاکره با گزینه‌های مختلف فعلا به دو گزینه نهایی رسیده‌ایم و ان‌شاءالله تا سه‌شنبه سرمربی‌مان را اعلام می‌کنیم.

مجیدی هم جزء این دو گزینه است؟

من اسم هیچ‌کس را نمی‌برم. سعی می‌کنیم تا دوشنبه و سه‌شنبه آینده سرمربی خودمان را مشخص کنیم.

یکی از رسانه‌های وابسته به فوتبال اصفهان خبری را منتشر کرد که با مجیدی با بند‌های فسخ در حد قرارداد ترکمانچای قرارداد امضا کرده‌اید و به‌زودی نام او را رسانه‌ای خواهید کرد.

خیر، این‌طور هم نیست. اولا در مذاکراتی که باشگاه با مربیان داشته من حضور نداشتم و قرار شده تا مدیرعامل باشگاه با گزینه‌ها صحبت کند و بعد از جمع‌بندی موضوع به هیات‌مدیره منتقل شود. من خبر دارم با چه کسانی صحبت شده، اما قرار نیست این اسامی را مطرح کنم هرچند من هم این شایعات را می‌شنوم و فکر نمی‌کنم این صحبت‌ها صحت داشته باشد. این صحبت‌ها که رسانه‌ای می‌شود بیشتر خنده‌دار است و جالب اینکه هر روز برای ما یک سرمربی انتخاب می‌کنند و هر روز یک نفر قطعی می‌شود و این‌ها بازی‌های رسانه‌ای است که همیشه وجود دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.