چرا اجازه دفن برجام را نمی‌دهید؟!

خبرنگار حوزه دیپلماسی روزنامه اعتماد در خصوص برخی گمانه‌زنی‌ها درباره برجام توئیت قابل تاملی منتشر کرد.

به گزارش تازه‌نیوز، سارا معصومی، از خبرنگاران اعزامی به مذاکرات برجام در صفحه شخصی خود در توئیتر خطاب به معاون کمیته امداد و درخواست دفن برجام از طریق او نوشت: به یک دلیل واضح: اینجا ایران است و اجازه دفن فرزند با پدر است. اگر برجام جنازه است چرا پدر اجازه دفن آن را نمی‌دهد؟!

عبدالملکی که این روزها زمزمه کاندیداتوری او در انتخابات 1400 نیز شنیده می‌شود و به پای ثابت برنامه‌های تلویزیونی تبدیل شده در توئیتی تلویحا از تعفن برجام و اجازه ندادن دفن آن نوشته بود.

۱ نظر
  1. کارشناس سیاسی

    آمریکا بدنبال وقتکشی و تجمیع کشورهای اروپایی بر علیه ایران است متاسفانه با خدعه و نیرنگ دوباره سه ماه دیگر وقت را مفت از ما خریدند. مسئولین هشیار باشند آقای جوبایدن بمراتب بدتراز ترامپ است او بدنبال اتحاد شرکای خود برعلیه ایران است. آمریکا هیچ تحریمی را لغو نکرد هنوز طلبکار هم هست باید فکر اساسی کرد و ممکن است شرایط تحریمها بدتراز وضع کنونی شود. از این به بعد آنها با هدف آنها براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است دیگر برنامه هسته ای و برجام بهانه ای بیش نیست؟ برنامه هسته ای را کنار بیائید دوباره یک بهانه دیگر را میگیرند و این تحریمها تا ساقط کردن نظام اقتصادی کشور ادامه دارد؟؟؟؟

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.