قایدی: لطفا حاشیه درست نکنید!

مهاجم بوشهری استقلال به خبرهایی پیرامون درخواست او برای افزایش دستمزد و گنجاندن بند فسخ در قراردادش واکنش نشان داد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش‌سه، پس از شکست استقلال مقابل سپاهان در شنبه هفته گذشته، آبی پوشان هشت جلسه تمرینی را پشت سرگذاشته اند که مهدی قایدی ستاره بوشهری این تیم در تمامی این جلسات غایب بوده است.

در حالیکه در ابتدا عنوان شد قایدی دچار سرماخوردگی شده و حتی تست کرونا نیز داده است، اما بعدها مدیران استقلال به دلخوری قایدی و مشکلات ناشی از اصلاح مبلغ قراردادش واکنش نشان داده و آن را تأیید کردند. مسئله ای که باعث شده است مهاجم آبی پوشان در تمرینات تیمش شرکت نکند.

اما امروز یکی از روزنامه های ورزشی اعلام کرد که قایدی برای بازگشت به استقلال شروطی گذاشته است که از جمله آن می تواند به افزایش مبلغ قرارداد و گنجاندن بند حق فسخ برای این بازیکن اشاره کرد. مسئله ای که با واکنش باشوی کوچک همراه شد.

قایدی در صفحه اینستاگرام خود با انتشار یک استوری ضمن رد ادعاهای مطرح شده، نوشت: «لطفا حاشیه درست نکنید». به هر حال استقلال باید روز دوشنبه در رفسنجان و در یک دیدار مهم به مصاف مس برود و باید دید بالاخره مشکل قایدی و باشگاه استقلال چه زمانی حل می شود و آیا او تیم را در سفر به کرمان همراهی می کند یا خیر.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.