گزینه‌ای که ذهن سرمربی استقلال را به هم ریخت!

محمود فکری که به شکل غیرمنتظره ای چندگزینه جانشینی اش از لیست مدیران استقلال خارج شدند فرصت چندانی برای بازسازی اعتماد هواداران و هیات مدیره آبی ها ندارد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، محمود فکری رای اعتماد موقتی از مدیران باشگاه گرفته است تا بلکه با شروع نیم فصل دوم استقلال شکل یک مدعی جدی قهرمانی به خود بگیرد. با این حال طی هفته های اخیر چند گزینه برای جانشینی محمود فکری مطرح شده بودند که از میان آنها امیر قلعه نویی با شکست سنگین خود در بازی آخر نیم فصل برابر پرسپولیس عملا خط قرمز به روی نام خود کشید.

مهدی پاشازاده هم که با قبول هدایت ماشین سازی خیال محمود فکری را راحت کرد تا دو گزینه مدیران استقلال عملا از دور خارج شوند. پیش از آن هم مجتبی حسینی که نامش به عنوان یکی از گزینه ها مطرح شده بود با ذوب آهن به توافق رسید و در خصوص محمد تقوی دیگر گزینه نیمکت استقلال گفته میشود به دلایل غیرفوتبالی فعلا امکان حضورش در ایران نیست تا تنها یک گزینه باقی بماند. گزینه ای که ذهن محمود فکری این روزها بیشتر از هر کسی مشغول اوست.

فرهاد مجیدی این روزها تنها گزینه باقیمانده برای نیمکت استقلال است. کسی که از ابتدای فصل پیشنهاد تراکتور،نساجی، ذوب آهن و آلومینویم اراک را رد کرده است تا این شایعه پررنگ شود او در انتظار نشستن روی نیمکت استقلال است.

شاید این روزها آرزوی اصلی محمود فکری، قبول هدایت یک تیم لیگ برتری از سوی فرهاد مجیدی باشد تا تکلیف تنها گزینه باقی مانده برای جانشینی اش هم مشخص شود. اما با رویه ای که مجیدی در پیش گرفته است محقق شدن آرزوی فکری مساوی است با برکناری اش!

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.