جورج کلونی و جولیا رابرتز همبازی می شوند

جورج کلونی در فیلم سینمایی «بلیتی به بهشت» در کنار جولیا رابرتز نقش آفرینی خواهد کرد.

به گزارش تازه نیوز،  جورج کلونی و جولیا رابرتز در یک فیلم کمدی رمانتیک به نام «بلیتی به بهشت» در کنار یکدیگر بازی خواهند کرد. این دو بازیگر سابقه همکاری در فیلم «یازده یار اوشن» را دارند.

اول پارکر کارگردان فیلم «بهترین هتل عجیب مریگولد»، «بلیتی به بهشت» را برای کمپانی یونیورسال کارگردانی خواهد کرد. گفته می‌شود فیلمبرداری این پروژه اواخر امسال آغاز خواهد شد.

تد ملفی کارگردان نامزد اسکار فیلم «ارقام پنهان» فیلمنامه این پروژه را خواهد نوشت که بر اساس ایده‌ای از پارکر و دنیل پیپسکی است. تیم بیوان و اریک فلنر به همراه جورج کلونی هم تهیه کنندگان این فیلم هستند.

کلونی و رابرتز در این فیلم نقش زوجی را بازی می‌کنند که از یکدیگر جدا شده اند؛ اما برای آنکه از گرفتار شدن دخترشان جلوگیری کنند سفری را آغاز می‌کنند. کلونی و رابرتز سابقه همکاری در فیلم مهیج «هیولای پول»، اولین تجربه کارگردانی جودی فاستر را نیز دارند.

کلونی اخیراً در فیلم سینمایی «آسمان نیمه شب» نتفلیکس که خودش آن را کارگردانی کرده بود، نقش آفرینی کرده است. رابرتز هم یک فصل در سریال «بازگشت به خانه» بازی کرده و قرار است در فیلم «پرنده سفید» نیز حضور داشته باشد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.