جام اتحادیه انگلیس؛ پیروزی تیم جدید سامان قدوس/ جشنواره گل وستهام برابر هال سیتی

رقابت‌های فوتبال جام اتحادیه باشگاه‌های انگلستان با برگزاری ۲ بازی همزمان پیگیری شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، دور سوم رقابت‌های فوتبال جام اتحادیه انگلیس از ساعت ۲۱:۳۰ با برگزاری ۲ دیدار همزمان، آغاز شد که  وست برومویچ لیگ برتری میزبان تیم جدید سامان قدوس، یعنی برنتفورد بود و نیوپورت کانتی هم در خانه خود به مصاف واتفورد رفت.

دیدار تیم‌های وست بروم برابر برنتفورد  در ۹۰ دقیقه با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید و کار به ضربات پنالتی کشید که در ضیافت پنالتی‌ها تیم برنتفورد با نتیجه ۵ بر ۴  پیروز شد و به دور بعد راه یافت.

در جریان بازی ابتدا هال رابسون کانو در دقیقه ۵۶ از روی نقطه پنالتی گل  اول بازی را برای وست بروم به ثمر رساند، اما املیانو مارکوندز در دقیقه ۵۸ گل تساوی را برای برنتفورد زد. در ادامه کانو  در دقیقه  ۶۶  از روی نقطه پنالتی گل دوم خودش و وست بروم را به ثمر رساند، ولی این بار هم  برنتفورد توسط مارکوس فورس در دقیقه ۷۳  به گل تساوی دست یافت.

نیوپورت کانتی در زمین خود ۳ بر یک از سد تیم واتفورد گذشت و راهی دور چهارم شد.

تریستان آبراهامز در دقیقه ۱۸ از روی نقطه پنالتی و جاس لابادیه در دقیقه ۲۸ گل‌های تیم نیوپورت کانتی را به ثمر رساندند. آدالبرتو پناراندا گل اول واتفورد را در دقیقه ۵۴ زد، اما آموند در دقیقه ۶۵ گل سوم میزبان را به ثمر رساند.

واتفورد از دقیقه ۸۸ به بعد با اخراج یک بازیکنش، ۱۰ نفره به بازی ادامه داد.

در دیگر دیدار امشب از ساعت ۲۲:۳۰ وستهام به مصاف هال سیتی رفت و موفق شد این تیم را با نتیجه ۴ بر یک  شکست دهد.

رابرت اسنودگرس در دقیقه ۱۸، سباستین هالر در دقایق ۴۵ و ۱+۹۰ و یارملنکو در دقیقه ۵۶ و۲+۹۰ از روی نقطه پنالتی،پنج گل وستهام را زدند. ملک ویکس در دقیقه ۷۰ تک گل سیتی را به ثمر رساند.

در آخرین بازی امشب  از ساعت ۲۲:۴۵  منچستریونایتد در خانه لوتون تاون به میدان رفته است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.