آخرین خبر از فصل سوم «نون.خ»

تصویربرداری فصل سوم از سریال «نون. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی پایان یافت.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران، تصویربرداری فصل سوم سریال «نون. خ» از اواسط مهرماه با حفظ شیوه‌نامه‌های بهداشتی در تهران آغاز شد و بعد از بیش از ۱۴۰ روز، صبح امروز سه شنبه ۱۲ اسفند به پایان رسید.

مهدی فرجی ـ تهیه کننده سریال «نون خ» ـ در متنی با تشکر از همکاران و عوامل سازنده سریال نوشت:

«پروردگار مهربان را شکرگزارم که در انتهای سال سرد و سختی که بر همه ما گذشت، پروژه‌ «نون خ» را با سلامت همه‌ عواملش به پایان بردیم. گروهی صد نفره که هر روز در هوای نزدیک به منهای صفر و در شرایط بسیار سخت و با وجود هیولایی به نام کرونا با امید و عشق به کارشان ادامه دادند و تمام آرزو و انگیزه پنج ماه تلاششان، آوردن لبخندی به لب مردم نجیب ایران در سال نو بود.

از همکاران و هنرمندان و مردم عزیز کرمانشاه و کردستان که مهمان ما بودند و صبوری همیشگی کرد‌های نجیبمان را باز هم برایمان یادآوری کردند، بسیار متشکرم.

از اهالی رسانه و مطبوعات نیز که در مدت ساخت این مجموعه به آن توجه و عنایت داشتند، سپاسگزارم و امیدوارم همه مردم ایران سریال «نون خ» را به عنوان هدیه‌ ناقابل در شب‌های عید هزار و چهارصد از ما قبول کنند.»

فصل سوم سریال «نون. خ» در ۱۶ قسمت برای پخش در نوروز ۱۴۰۰ از شبکه اول سیما ساخته شده است.

سعید آقاخانی، علی صادقی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، یدالله شادمانی، ندا قاسمی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، شیدا یوسفی، صهبا شرافتی، هدی استواری، آتنا مهیاری، کاظم نوربخش، ماشاءالله وروایی، سیروس سپهری، یوسف کرمی، رضا رشیدی، سیدحسین موسوی، سیروس حسینی‌فر، علی اخوان، افشین ملکی، نارین ایوبی، شقایق فتاحی، مرتضی رستمی بازیگران سریال «نون. خ» هستند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.