تاکید ویژه نامجومطلق به بازیکنان استقلال؛ کارت نگیرید!

سرمربی استقلال در تمرین شب گذشته به بازیکنانش تذکر جدی داد که مواظب دریافت کارت های زرد و قرمز باشند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، استقلال امشب در آخرین دیدار از دورگروهی لیگ قهرمانان آسیا در حالی مقابل الاهلی عربستان قرار می‌گیرد که برای صعود به دور بعدی باید ۳ امتیاز را مال خود کند. نکته قابل توجه این مسابقه این است که اگر استقلال با نتیجه یک بر صفر مقابل الاهلی به برد برسد، در امتیاز، تفاضل گل، تعداد برد و باخت و گل های زده و خورده با الشرطه عراق یکسان می‌شود و آن وقت تیمی به دور بعدی می‌رود که کارت های زرد و قرمز کمتری دریافت کرده باشد.

الشرطه بازی های خود را به اتمام رسانده و در این مدت ۶ کارت زرد و یک کارت قرمز دریافت کرده است. این در حالی است که ابی ها تا اینجای کار فقط ۵ کارت زرد در کارنامه شان ثبت شده است. بر این اساس استقلالی‌ها اگر یک بر صفر مقابل الاهلی پیروز شوند از نظر کارت های زرد و قرمز شرایط بهتری نسبت به الشرطه دارند و صعود می‌کنند.

در این شرایط در تمرین شب گذشته مجید نامجو مطلق سرمربی آبی ها بارها به بازیکنانش تاکید کرد که حواس شان به خطاها و دریافت کارت باشد. او در صحبت هایی که با نفراتش داشت از آنها خواست هیچ کارتی از داور نگیرند تا اگر کار صعود به این مقوله رسید شرایط عجیبی برای آبی پوشان رقم نخورد.

دیدار استقلال و الاهلی ساعت ۱۸:۳۰ امروز(چهارشنبه) در ورزشگاه الجنوب دوحه قطر برگزار می‌شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.