واکنش هواداران پرسپولیس به ادعای مجیدی

فرهاد مجیدی می‌گوید فصل قبل اجازه قهرمانی به استقلال ندادند، ولی حالا با تیم خوبی که دارند می‌توانند قهرمان شوند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، فرهاد مجیدی در جمع بازیکنان استقلال گفت فصل گذشته نگذاشتند ما قهرمان شویم اما امسال تیم خیلی خوبی داریم و قطعاً باید برای تصاحب جام بجنگیم.

بعد از این حرف‌های فرهاد بعضی از طرفداران تیم رقیب با اشاره به فاصله امتیازی پرسپولیس و استقلال در فصل گذشته گفتند مگر استقلال مدعی قهرمانی بود که کسی نگذارد این تیم قهرمان شود؟ اما اصل ماجرا چیست؟

طبق شنیده‌های ما منظور مجیدی به مدیرعامل سابق استقلال یعنی احمد سعادتمند است که برای مذاکره با استراماچونی راهی سفر شد و قبل از بازی استقلال و پرسپولیس در جام حذفی به شدت با مجیدی زاویه پیدا کرد. در نهایت استقلال با اینکه پرسپولیس را حذف کرد در فینال به تراکتور باخت و جام حذفی را از دست داد.

در واقع این که فرهاد مجیدی می‌گوید نگذاشتند ما قهرمان شویم منظورش قهرمانی در جام حذفی است و گرنه در لیگ برتر از چند هفته مانده به پایان مسابقات قهرمانی پرسپولیس قطعی بود و استقلال هم در نهایت به نایب قهرمانی بسنده کرد البته کارنامه فرهاد مجیدی در هر دو جام نسبتاً قابل قبول بود.

مطالب مرتبط
۱ نظر
  1. سید غلامحسین مدنی

    البته آقای مجیدی قبلا امتحان خودش رو در استقلال پس داده و اکنون هم از سر ناچاری آوردندش و طبیعتا از این ادعاهای هفته ی اولی برلی بازار گرمی میکند .آقای مجیدی تیم در میدان حلاجی میشود نه با خوشگل حرف زدن.خوشگل….

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.