امیری: السد همیشه مقابل ما مشکل داشته

وحید امیری بازیکن تیم پرسپولیس گفت: السد همیشه مقابل ما مشکل داشته و باید پرچم پرسپولیس و هوادارانش را بالاتر ببریم.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از سایت پرسپولیس، وحید امیری درباره برتری مقابل شارجه امارات اظهار داشت: از وقتی به قطر آمدیم، تمام بازی های ما راحت نبوده و سراسر استرس بوده است. در تمام دیدارها نیاز مبرمی به برد داشتیم و خدا را شکر می کنم توانستیم سه امتیاز مسابقه با شارجه را کسب کرده و به عنوان صدرنشین صعود کنیم.

وی افزود: می دانستیم کار راحتی مقابل شارجه نداریم زیرا حریف تیم خوبی بود که کیفیت بازیکنانش به ویژه در خط حمله بالا بود. خدا را شکر آنالیز خیلی خوبی داشتیم و همین باعث شد زود به گل برسیم و در همان نیمه اول کار را تمام کنیم. هدیه خوبی به هواداران دادیم و امیدوارم با دعای خیرشان بتوانیم به مراحل بالاتر صعود کنیم.

بازیکن تیم پرسپولیس درباره گل خود به شارجه گفت: این گل زحمت تک تک بازیکنان بود. در بازی با شارجه دل بازیکنان نیمکت نشین و سکونشین با تیم بود و انرژی مثبت آنها سبب شد ۱۱ بازیکن داخل زمین از تمام وجودشان مایه بگذارند. خدا را شکر توانستم زحمات شان را به ثمر بنشانم. امیدوارم این اتفاق ها برای هواداران بیشتر رقم بخورد و تمام تلاش ما خوشحالی هواداران است. امیدوارم روز به روز پرچم پرسپولیس و هوادارانش بالاتر برود.

امیری درباره بازی پرسپولیس و السد در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان توضیح داد: کل بازی های این تورنمنت در قطر برگزار می شود و تمام تیم ها شرایط برابری دارند. الدحیل در کشور خودش نتوانست از گروهش صعود کند و این موضوع نشان می دهد شرایط برای تمام تیم ها مساوی است. می توان گفت پس از یک تعطیلی طولانی تمام تیم ها از شرایط آرمانی خود دور هستند اما امیدوارم اتفاق ها به شکلی باشد که با صعود پرسپولیس همراه شود.

بازیکن پرسپولیس ادامه داد: می دانیم همانگونه که تا اینجا کارمان راحت نبوده، مقابل السد هم کار سختی داریم. با این وجود از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کنیم. تمام وجودمان را می گذاریم تا یک بازی خوب همراه با صعود به مرحله بعدی را به نمایش بگذاریم. هرچند بازی خیلی سختی داریم اما السد در سال های اخیر همیشه با تمام شرایط خوب و امکانات زیادی که دارد مقابل پرسپولیس به مشکل خورده است. اطمینان دارم در این بازی هم تمام تلاش خود را انجام می دهیم و امیدوارم بتوانیم از این مرحله صعود کنیم.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.