استقلال پول قرض گرفتن صیادمنش را ندارد

نرخ ارز در بازار آزاد و بدهی دهها میلیاردی استقلال به شفر، استراماچونی و چند بازیکن خارجی دیگر باعث شده که آبی‌ها نتوانند پیشنهاد مناسبی برای پس گرفته پدیده سابق خود ارائه دهند.پولی که حدود ۲۰ میلیارد تومان حداقل برای استقلال خواهد بود

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از تابناک، باشگاه زوریای لوهانسک اوکراین همچنان امیدوار به امضای قرارداد با اللهیار صیادمنش، مهاجم ۲۰ساله فنرباغچه ترکیه است. این بازیکن ایرانی با وجود توافق نخستین تیم‌های زوریا و فنرباغچه با انتقالش به لیگ اوکراین مخالفت کرد.

گفته می شود او دوست دارد به طور قرضی به استقلال برگردد اما این تیم تهرانی پول لازم برای قرض گرفتن بازیکن فروخته شده خودش را ندارد. نرخ ارز در بازار آزاد و بدهی دهها میلیاردی استقلال به شفر، استراماچونی و چند بازیکن خارجی دیگر باعث شده که آبی‌ها نتوانند پیشنهاد مناسبی برای پس گرفته پدیده سابق خود ارائه دهند.پولی که حدود ۲۰ میلیارد تومان حداقل برای استقلال خواهد بود و اصلا در توان آبی ها نیست.

این باشگاه ترکیه‌ای حاضر است 70درصد مبلغ انتقال صیادمنش را به او بپردازد و هنوز امکان توافقش با زوریای اوکراین برای نهایی کردن این انتقال وجود دارد. طبق اخبار رسانه‌های ترکیه‌ای مدت‌زمان انتقال قرضی صیادمنش به زوریا 1.5 ساله خواهد بود و پس از پایان این مدت امکان خرید قطعی این بازیکن برای تیم اوکراینی با پرداخت 3.5میلیون یورو وجود دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.