سرمایه‌گذاری‌های استانی سهام عدالت حاضر در بورس ۱۲ تایی شدند

پنج شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان‌های خوزستان، کردستان، ایلام، گلستان و گیلان به عنوان هشتمین، نهمین، دهمین، یازدهمین و دوازدهمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شدند.

به گزارشتازه‌نیوز و به نقل از تسنیم، با موافقت هیات پذیرش شرکت بورس تهران، شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان خوزستان از 16 شهریور با نماد “وسخوز” در پلاک 556 و در گروه سرمایه‌گذاری‎‌ها با سرمایه 25.6 هزار میلیارد تومان به عنوان هشتمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس تهران درج شد.
شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان کردستان نیز از دیروز(یکشنبه) با نماد “وسکرد” در پلاک 557 و در گروه سرمایه‌گذاری‌ها با سرمایه 9.1 هزار میلیارد تومان به عنوان نهمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس تهران قرار گرفت.
همچنین شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان ایلام با نماد “وسیلام” به عنوان دهمین شرکت سرمایه‌گذاری استانی در پلاک 558 و در گروه سرمایه‌گذاری‌ها با سرمایه 2.9 هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس تهران درج شد.
این گزارش می‌افزاید: شرکت‌ سرمایه‌گذاری استان گلستان هم از دیروز با نماد “وسگلستا” به عنوان یازدهمین شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استانی در پلاک 559 و با سرمایه 11.9 هزار میلیارد تومانی و نیز شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان گیلان هم از 16 شهریور با نماد “وسگیلا” به عنوان دوازدهمین شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استانی در پلاک 560 و در گروه سرمایه‌گذاری‌ها با سرمایه 14.9 هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ ‌های بازار دوم بورس تهران درج شدند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.