آقایان نماینده در جریان نیستید، نظر ندهید!

حسینعلی امیری درباره توقف سریال گاندو توسط دولت گفت: دولت هیچ دخالتی در رابطه با توقف سریال گاندو نداشته و هیچ مقام دولتی با صدا و سیما در خصوص توقف سریال مذکور تماسی نداشته است.

به گزارش تازه‌نیوز، حسینعلی امیری در واکنش به ادعای برخی نمایندگان مجلس در جلسه علنی روز یکشنبه که دولت را عامل توقف سریال گاندو اعلام کرده اند، گفت: دولت هیچ دخالتی در رابطه با توقف سریال گاندو نداشته و هیچ مقام دولتی با صدا و سیما در خصوص توقف سریال مذکور تماسی نداشته است، لذا دخالت دولت مطلقاً اساس و پایه ای ندارد.

وی ادامه داد: حسب صحبتی که شب گذشته علی عسگری ریاست صدا و سیما در دولت اظهار کردند، سریال مذکور ۱۴ قسمت بوده و کل ۱۴ قسمت پخش شده  و به اتمام رسیده است و موضوع توقف منتفی است.

توقف سریال گاندوبه گزارش ایرنا، معاون پارلمانی رییس جمهور یادآور شد: با توجه به آموزه های اسلامی مبنی بر اینکه نسبت به موضوعی اگر انسان علم و آگاهی ندارد نباید اظهار نظر کند، توقع این است که نماینده محترم مذکور باید قبلا اطلاعاتش را دقیق می‌کرد بعد اعلام می کرد.اطلاعات غیر دقیق منجر به بی اعتمادی مردم نسبت به اظهار کنندگان می گردد.

بیشتر بخوانید:

 آبروریزی مستعان ۱۱۰ موضوع گاندوی۳ می‌شود؟

گاف عجیب در قسمت آخر گاندو +عکس

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.