ریحانه پارسا: سیاوش اسعدی کارگردان سینما در ۱۶ سالگی به من تجاوز کرد +ویدئو

ادعای ریحانه پارسا در مورد تجاوز سیاوش اسعدی و اشاراتی که قبلا هم بیان شده بود، این بار باعث شد تا نورا هاشمی نیز واکنش نشان دهد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از دیده‌بان ایران، ریحانه پارسا بازیگر سینما که یک سالی است به ترکیه مهاجرت کرده و در این مدت حرف‌های عجیب و غریب زیادی در اینستاگرام مطرح کرده، چندی پیش ادعا کرده بود که در ۱۶ سالگی مورد تجاوز قرار گرفته است.

ریحانه پارسا نوشت: ۱۶سالم بود که برای بار اول به من تجاوز شد! از آن‌جایی که ظاهرم به عمد یا غیرعمد سن من را بیشتر نشان می‌داد. آن اتفاق را هیجانی از سر احساس و عشق طرف مقابل تلقی کردم. به اصرار خودِ فرد رابطه ما از دور به صورت تلفنی چند شب در هفته حفظ شد. در تمام طول دو سال من از ترسی که به جان و تنم افتاده بود از خانه بیرون نیامدم و هر چیزی را بهانه می‌کردم برای خانه‌نشینی؛ و دل‌خوش به تماس‌های آن شخص؛ به خودم آمدم ۲ سال گذشته بود و من باید تسلیم این تعرض که حقیقتاً صورت گرفته بود می‌شدم!
اکنون ۵ سالی از آن نیمه شب می‌گذرد و من امروز بعد از این همه سال به حقیقتِ تاریکِ رخ داده در نقطه‌ای از زندگیم خیره شدم؛ برای بار هزارم با خودم تکرار می‌کنم «قبول واقعیت، نصف موفقیت است»… عادت به این نوع نوشتن نداشتم؛ از شما می‌خواهم با خواندن نگاهِ شخصِ من به این موضوع، «نگاهی به نقاط تاریک خود که نهان است بیندازید»!

در ادامه این اتفاقات نورا هاشمی همسر سابق سیاوش اسعدی نسبت به اظهارات ریحانه پارسا واکنش نشان داد:

مطالب مرتبط
۱ نظر
  1. m

    واقعا برا خودم متاسفم که یک سال فن همچین آدمی بود
    خجالت داره واقعا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.