تجمع اعتراضی بازنشستگان مقابل مجلس +عکس

بازنشستگان کارگری تهران با حضور مقابل مجلس شورای اسلامی، خواستار پیگیری مطالبات خود توسط نمایندگان شدند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایلنا، امروز (۲۲ فروردین) از ساعت ۱۰:۳۰ جمعی از کارگران بازنشسته در اعتراض به احکام صادره توسط سازمان تامین اجتماعی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

حاضران در تجمع با بیان اینکه از نمایندگان مجلس درخواست داریم به قانون‌گریزی ورود کنند و اجازه ندهند معاش کارگران بازنشسته تا این حد دچار بحران باشد، خواستار رفع تبعیض و اصلاح احکام حقوقی شدند.

آنها می‌گویند: علیرغم اینهمه وعده و وعید، هنوز دستمزدمان نصف خط فقر است؛ متناسب‌سازی دور اول در افزایش حقوق‌ها منظور نشده و متناسب‌سازی دور دوم نیز اجرا نشده است؛ چه کسی باید به داد ما برسد؟

آنها اعلام کردند: معاش شایسته، درمان رایگان و خدمات حمایتی مکفی، حق کارگران بازنشسته کشور است.تجمع اعتراضی بازنشستگان

مطالب مرتبط
2 نظر
  1. خسرواسفندیاری

    شریعتمداری به بازنشستگان تامین اجتماعی ظلم کرد وبخاطر جواب ندادن بمسئله افزایش ومتناسب سازی که مرحله اول اونطوری محو شد و”رحله دوم هم اینطوری محو شد به عراق سفر کردکه صادرات چندهزار ملیاردی به عراق را ومسئله افزایش ومشکل حقوق ومتناسبازی بازنشستگان عراق را حل کند.نمیدانم چراسران نظام سکوت میکنند اصلا کاری نمیکنند.

  2. خسرواسفندیاری

    شریعتمداری وزیر صمت سابق !!!!؟؟؟ روحانی ووزیر تعاون فعلی برای کمک وحل مشکلات بازنشستگان تامین اجتماعی عراق به بغداد سفر کرد.مشکلات ومصیبتها ومتناسب سازی مرحله اول ودوم را حسابی در ایران حل کرد لذا با توجه به احساس وظیفه رفته مشکلات بازنشستگان کارگر عراق را حل کند.خدایا ظلم ومکر وشیطنت این ظالمان را بخودسان برگزدان.انشا..

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.