سرلشکرسلامی: هیچگاه در تولید قدرت متوقف نمی‌شویم

فرمانده کل سپاه تاکید بر اینکه پارک ملی هوافضا نماد اعتماد به نفس ملی ایران اسلامی است، گفت: ما معادلات استقلال و عزت را درک کرده‌ایم و هیچگاه در تولید قدرت متوقف نمی‌شویم.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا،  سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی روز یکشنبه در حاشیه آیین افتتاحیه پارک ملی هوافضای نیروی هوافضای سپاه در جمع خبرنگاران گفت: نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های راهبردی هوافضا نماد روشنی از اعتماد به نفس ملی ایران اسلامی است که بخش عمده‌ای از این پیشرفت‌های شگفت انگیز در دوره تحریم حاصل شده است و نشانگر این واقعیت است که ما توانسته‌ایم از تحریم‌ها فرصت پیشرفت شتاب‌دار در حوزه‌های دفاعی بسازیم.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هیچ گاه در تولید قدرت متوقف نمی‌شویم گفت: ما معادلات استقلال و عزت را درک کرده ایم و می‌دانیم مسیر سعادت جامعه را دشمنان در اختیار ما قرار نخواهند داد.

سرلشکر سلامی با بیان اینکه در این نمایشگاه نقشه جامع قدرت بازدارنده نظام را مشاهده می‌کنید افزود: جنگ امروز ما جنگ اراده‌ها است و ملت ایران با شناخت راه و مسیر روشن خود با عزم و اراده‌ای قوی این راه را ادامه می‌دهد.

نمایشگاه دائمی دستاوردها و توانمندی‌های راهبردی و پارک ملی هوا فضای نیروی هوافضای سپاه صبح امروز(یکشنبه) با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین افتتاح شد.

در این نمایشگاه بخشی از دستاوردها و توانمندی‌های راهبردی نیروی هوافضای سپاه در حوزه‌های موشکی، پهپادی، ماهواره ای و پدافند سامانه‌های کشف و شناسایی و جنگ الکترونیک و نیز دستاوردهای مراکز پژوهشی و تحقیقاتی به نمایش درآمده است.

در نمایشگاه توانمندی‌های راهبردی نیروی هوافضای سپاه تعدادی از پهپادهای متجاوز اعم از آمریکایی و صهیونیستی که توسط سامانه های پدافند نهسا ساقط شده‌اند به نمایش درآمده است.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.