با کفاشیان درباره استعفایش در زندان تا جواب خنده‌دار به مایلی‌کهن!

سرمربی اسبق تیم ملی در مصاحبه‌ای گفته بود کفاشیان را از در می اندازند بیرون از پنجره برمی‌گردد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین،‌ علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال درباره نامه های تهدید آمیز فیفا می گوید: «البته نامه ها را من ندیده ام. فقط در جلسه هیات رئیسه گفتند این نامه آمده و باید فردا جواب فیفا را بدهیم که گفتم دو سه هفته وقت بگیرید . با چند فرد حقوقی صحبت کنیم و بعد جواب فیفا را دهیم.»

او در پاسخ به این سوال که کلا لیوان دستتان نیست؟ با خنده جواب می دهد: «بله نه پارچ دستم است نه لیوان. من بازنشسته هستم ولی نگران فوتبالم. اساسنامه تائید نشده است. انتخابات انجام نشده. بحث تعلیق هست. مدیر برنده خدا و بیچاره بعدی که بیاید با مشکلات زیادی روبروست.»

آیا کفاشیان در انتخابات بعدی فدراسیون حاضر می شود؟ او می گوید: «نه نیستم. 10،12 سال در فدراسیون بودم و برایم کافی است.» مایلی کهن اخیرا در مصاحبه ای گفته بود کفاشیان را از در بیرون می اندازند و از پنجره برمی گردد. جواب نایب رئیس اول فدراسیون این است: «آره خب، می دانید. به من خوش می گذرد. درست است دور بعدی نیستم ولی با رئیسی که می آید هماهنگ می کنم بالاخره در فدراسیون یک جایی داشته باشم. وقتی خوش می گذرد چرا بروم؟!»

او در واکنش به ادعای کریمی که گفته بود تاج و کفاشیان سر انتخابات بعدی در حال دعوا هستند می گوید: «ماجرا مثل همان دوتا بچه ای است که سر گردو دعوا می کنند بعد نفر سومی می آید و گردو را برمی دارد. من و تاج دعوا می کنیم ولی یک نفر سومی می آید و رئیس می شود!»

کفاشیان در بخش مهمی از گفت و گوی به ماجرای بازداشتش اشاره می کند و می گوید: «چند ساعتی در اوین بازداشت شدم. بعد از بازداشت هم من را نگه داشتند که آقای عزیز محمدی آمدند و ضامن من شدند. بیشتر درباره نامه ها می پرسیدند که چرا فلان نامه را در کمیته المپیک به فلانی زدی.همان موقع به من گفتند در زندان استعفایت را بنویس. من گفتم خب چرا زودتر نگفتید و چرا اینقدر زحمت کشیدید؟ استعفایم را نوشتم و دادم. بعد گفتند شما درباره استعفا چه می گویی؟ من هم جواب دادم که می گویم شما از من خواستید استعفا بنویسم!»

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.