منتظر یک جنگ داخلی باشید!

ایل جورناله در تحلیلی پیشگویانه نوشت: وضعیت شکننده آمریکا در آستانه انتخابات و رفتارهای غیرقابل پیش‌بینی ترامپ، به جنگ داخلی در ایالات‌متحده منجر خواهد شد.

به گزارش سرویس خبر ویژه تازه نیوز،استیو بنن، استراتژیت سابق ارشد کاخ سفید که توسط روزنامۀ کوریره دلاسرا مورد مصاحبه قرار گرفت گفت: «ویروس کووید از حزب کمونیست چین به وجود آمده است و دمکرات ها فکر می کردند که باعث پیروزی آنها می شد. لیکن در خلال انتخابات اولیه متوجه شدند که به میزان فراوانی هواداران خود را وحشتزده کرده بودند و ممکن است با شکست مواجه شوند. 69 درصد آنها مایل نیستند به پای صندوق های رأی بروند. لذا به این توطئه فکر کردند تا انتخابات را که بر پایۀ رأی پستی استوار است بربایند.»

به عقیدۀ بنن راهبرد دمکرات ها برای شکست دادن ترامپ به هر قیمتی بر پایۀ سه نکته استوار است: نخست استفاده از راه های قانونی به منظور قبولاندن رأی گیری پستی. دوم برانگیختن جنبش اعتراضی «جان سیاهپوستان مهم است» و کشاندن مبارزه به خیابان ها و ترساندن ما. سوم متحد شدن با الیگارش های «سیلیکون ولی» همچون فیس بوک، توئیتر، گوگل، یوتیوب و نیز تیک تاک چین و وی چت برای اینکه کسی در روز 3 نوامبر ترامپ را رئیس جمهور اعلام نکند.

بدین ترتیب قادر خواهند بود روی آراء پستی حساب کنند. چنانچه روز 8 دسامبر بایدن از امتیاز کافی برای پیروزی در رأی گیری 14 دسامبر در حوزۀ انتخاباتی برخوردار نباشد، نانسی پلوسی را به انتخاب رئیس جمهور وادار خواهند کرد زمانی که کنگره در روز 6 ژانویه تشکیل جلسه خواهد داد. به عقیدۀ بنن در این مرحله باید مردم را تحریک کرد برای اینکه شخصاً به حوزه ها بروند. آنها از خشونت های خیابانی، تمرد و شبکه های اجتماعی که قدرتمندترین سلاح به شمار می آید، استفاده خواهند کرد تا ما را وادار به پذیرش این موضوع نمایند که روز 20 ژانویه یک گروه نامشروع و غیر منتخب تحت رهبری بایدن سوگند یاد کند.

به عقیدۀ بنن، آمریکا بر لبۀ یک جنگ داخلی واقعی و تمام عیار قرار دارد. در واقع سازمان های چپگرا در آستانۀ انتخابات ریاست جمهوری بسیج می شوند. دو سازمان اصلی که شروع به طراحی این بسیج عمومی نموده اند عبارتند از Indivisible Project و Stand Up America . به نظر می رسد که این نبرد سرسختانه باشد و انتخابات ریاست جمهوری فقط سرآغاز آن باشد. به نظر می رسد که این درگیری پا را از روز 3 نوامبر نیز فراتر نهد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.