محمد خانی: پرسپولیس با شکست پاختاکور انتقام استقلال را بگیرد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این تیم می‌تواند با شکست پاختاکور انتقام استقلال را بگیرد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایسنا، ناصر محمد خانی درباره پیروزی پرسپولیس برابر الاسد قطر اظهار کرد:  تیم الاسد یک تیم بسیار ثروتمند قطری است که هر ساله بازیکنان خارجی خوبی جذب می‌کند تیم الاسد  و همینطور الدوحیل هزینه‌های زیادی انجام داده بودند که امسال تیمشان برای قهرمانی بجنگد اما خیلی زود حذف شدند باید بپذیریم که پرسپولیس نتایج شاهکاری کسب کرده و باعث افتخار و غرور ما شده است.

وی افزود: بازیکنان در بازی‌های اخیر لیگ قهرمانان آسیا عملکرد فوق العاده‌ای داشتند. البته اضافه شدن چند بازیکن به تیم این نگرانی را به وجود آورد که شاید تیم ناهماهنگی لازم وارد نشود اما با درایتی که کادر فنی به خرج داد دیدیم بازی به بازی شرایط تیم بهتر شد وهماهنگی لازم به دست آمد. بعد از اضافه شدن بازیکنان جدید تیم در هیچ بازی داخلی به میدان نرفته بود به همین خاطر کسی تصور نمی‌کرد به این خوبی هماهنگی ایجاد بشود. در کارهای هجومی بازیکنان خیلی خوب اضافه شدند و در کارهای دفاعی هم عملکرد تیم واقعا عالی بود. پیش از بازی برابر الاسد تصورم این بود که کار سختی در انتظار پرسپولیس است اما وقتی بازی را دیدم متوجه شدم آنقدرها هم کار برای پرسپولیس سخت نیست. آنها کاملا بازی را کنترل کرده بودند وحریف در اختیارشان بود.

محمد خانی تصریح کرد: اگر این روند ادامه داشته باشد پرسپولیس تا فینال پیش می‌رود و حتی می‌تواند قهرمان لیگ قهرمانان آسیا بشود چون پتانسیلش را دارد. شما ببیند وقتی پرسپولیس برابر الاسد قهرمانی بسته بود آنگونه بازی کرد و تیم را شکست داد بنابراین هیچ حریفی نمی‌تواند جلودارش باشد.

وی در ادامه درباره دیدار فردای پرسپولیس برابر پاختاکور ازبکستان گفت: پاختاکور تیم قدرتمندی است بازی‌اش برابر استقلال راتماشا کردم آنها بسیار خوب وف یزیکی بازی میکند و در ارسال پاس‌ها هم دقت کافی را داشتند. پاختاکور کاملا دگرگون شده است فکر می‌کردم استقلال به راحتی پاختاکور را شکست می‌دهد اما این اتفاق رخ نداد چون این تیم ازبکستانی با قدرت وارد زمین می‌شود و کار را برای حریف سخت می‌کند اما من فکر می‌کنم پرسپولیس بازی را می‌برد و  انتقام استقلال را می‌گیرد. تیمی که قرار است برای قهرمانی بجنگد باید همه تیم‌ها را ببرد و برایش فرقی نکند مقابل چه تیمی بازی می‌کند. خط دفاع پرسپولیس در بازی‌های اخیر کم اشتباه ظاهر شد و خط حمله هم واقعا عملکرد خوبی داشت و فرصت‌های گل خوبی ایجاد کرد.

وی در پایان درباره عیسی آل کثیر گفت: او بازیکن ارزشمندی است که بسیار تلاش می‌کند در دیدار برابر الاسد که دو فرصت خوبی گلزنی را از دست دادنشان می‌داد تشنه گل زنی است. به همین خاطر با تلاش زیاد در اواخر بازی توانست گل زنی کند قطعا در آینده هم می‌تواند بیشتر به پرسپولیس کمک کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.