نظر بازیگر «قهوه تلخ» درباره بازی در آثار مهران مدیری

ساعد هدایتی بازیگر سریال «قهوه تلخ» گفت: از زمان بازی در سریال «شب‌های برره» تا به امروز من هنوز یک میلیون تومان از پروژه طلب دارم، شاید آن یک میلیون تومان امروز صد میلیون ارزش داشته باشد اما هنوز هیچ مبلغی داده نشده و قرار هم نیست که پرداخت شود. علاوه بر آن پروژه طلب زیادی از هم سریال «قهوه تلخ» دارم که آن هم پرداخت نشده است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از میزان، ساعد هدایتی پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: به تازگی بازی در فیلم سینمایی «سلام بر عشق» به کارگردانی حامد رضی را به پایان رسانده ام، این فیلم برای اکران در سینمای بدنه تولید شده است، به غیر از «سلام بر عشق» در سریال «موچین» هم به ایفای نقش پرداخته‌ام که هم اکنون در شبکه نمایش خانگی در حال پخش است.

وی در همین راستا ادامه داد: به غیر از این دو فیلم در حال حاضر فیلم سینمایی «پیشی میشی» را دارم که حسین قناعت کارگردانی کرده و از امروز وارد چرخه اکران می شود، امیدوارم با شرایط موجود بیماری کرونا این فیلم بتواند مخاطب خود را پیدا کند.

بازیگر سریال «شب‌های برره» درباره تاثیر حضور در آثار نود قسمتی در سالهای گذشته در کارنامه کاری خود افزود: طبیعتا وقتی مدت زمان طولانی به شکل روتین در چنین کارهایی روی آنتن هستید، اگر مدتی در چنین کارهایی نباشید مردم فکر می کنند که کم کار شده اید، در صورتی که این طور نبوده و من طی این سالها کارهای زیادی را بازی کرده ام.

وی در همین رابطه ادامه داد: البته طبیعتا مردم حق دارند که چنین برداشتی کنند اما کاری نمی شود کرد، آن نوع از سریالها برای آن دوران بود، سفارش چنین آثاری زیاد بود و علاوه بر مهران مدیری کارگردانان دیگری هم بودند که آثار نود قسمتی تولید می کردند، اما من به عنوان بازیگر نمی توانم در چرخه تولید دستی داشته باشم و باید منتظر پیشنهادات بمانم.

بازیگر سریال «قهوه تلخ» افزود: در حال حاضر مهران مدیری درگیر دورهمی است و بچه های همیشگی گروهش پخش شده‌اند، گاهی به آنها پیشنهاد می شود و گاهی هم نه، البته کارنامه کاری من نشان می دهد که بعد از آن سریالها کارهای دیگری هم از جمله نقش های کمدی و جدی بازی کردم و خیلی وابسته به آن آثار نماندم. شناسنامه کاری من نشان می دهد که در آن زمان هم به این صورت نبودم که تنها در آثار مدیری بازی کنم پس نمی توانم بگویم که به دلیل حضور در آثار مدیری پیشنهاد دیگری به من نمیشد. 

وی با اشاره به رضایت خود از حضور در آثار مهران مدیری ادامه داد: خوشبختانه آن دوران سریالهای نود قسمتی از استقبال خوبی برخوردار میشد و من هم از اینکه در چنین آثاری بازی کردم به هیچ عنوان پشیمان نیستم. 

هدایتی درباره دستمزد بازیگران و قراردادهای آنها تاکید کرد: متاسفانه قراردادهای بازیگران هیچ تضمینی برای نقد شدن ندارند، خود من از چندین پروژه سینمایی و تلویزیون طلب دارم اما به هیچ وجه راهی برای اخذ این طلبها وجود ندارد، متاسفانه قرارداد بازیگران سندیتی ندارد و به هیچ عنوان نمی توان به برخی تهیه کنندگان اعتماد کرد.

وی در همین رابطه افزود: شاید باور نکنید که از زمان بازی در سریال «شب‌های برره» تا به امروز من هنوز یک میلیون تومان از پروژه طلب دارم، شاید آن یک میلیون تومان امروز صد میلیون ارزش داشته باشد اما هنوز هیچ مبلغی به من داده نشده و قرار هم نیست که پرداخت شود. علاوه بر آن پروژه طلب زیادی از هم پروژه قهوه تلخ دارم که آن هم پرداخت نشده است. متاسفانه قراردادهایی که در همان زمان هم امضا می کردیم ارزش چندانی نداشتند و امروز هم وضعیت تغییری نکرده است.

هدایتی با اشاره به مجموع طلبهایش از پروژه ها خاطرنشان کرد: من شاید بیش از پنجاه میلیون تومان از پروژه های مختلف طلبکارم منتها رقمی که شاید اگر به روز شود بسیار بیشتر از این حرفها خواهد بود، این روزها موقع بستن قرارداد تمامی دستمزدم را پیش از فیلمبرداری می گیرم و اگر این اتفاق نیفتد به قرارداد اعتماد نکرده و جلوی دوربین نمی روم. زیرا غیر از این هم چاره ای نیست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.