روشن: فرهاد مجیدی مگر قرارداد نداشت؛ چرا استقلال را رها کرد؟

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال بدهکار است و ضعف مدیریتی دارد، چگونه می‌شد انتظار داشت که در آسیا موفق شود؟

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از میزان، حسن روشن  در ارتباط با بحران در باشگاه استقلال بعد از حذف از لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: ما که درون باشگاه نیستیم و فقط از برد استقلال خوشحال می‌شویم و از شکست تیم ناراحت. متاسفانه همان ضعف مدیریتی که در زمان افشارزاده، افتخاری و فتحی وجود داشت، در زمان سعادتمند هم ادامه دارد. استقلال بدهکار است و ضعف مدیریتی هم دارد، چگونه می‌توان انتظار داشت که چنین تیمی در لیگ قهرمانان آسیا قهرمان شود؟

وی در ادامه، در خصوص عملکرد مجید  نامجومطلق  روی نیمکت تیم فوتبال استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: نامجومطلق پسر خوبی است، اما در استقلال تنهاست. او نیاز به یک کادرفنی قوی دارد تا به این مربی جوان کمک کند. متاسفانه استقلال شرایط خوبی ندارد و تیم را با قرض کردن پول به قطر فرستادند. الان چند ماه از مدیریت سعادتمند گذشته است و می‌توان عملکرد او را قضاوت کرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در پایان پیرامون عملکرد احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه استقلال، خاطرنشان کرد: واقعیت این است که با آمدن سعادتمند هیچ تغییری در استقلال ایجاد نشده است. سعادتمند خودش فرهاد مجیدی را آورد، چه شد که او رفت؟ مجیدی مگر با باشگاه قرارداد نداشت، چگونه تیم را رها کرد و رفت؟ از این دست سوالات زیاد در ذهن داریم ولی هیچ پاسخی برای آن نیست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.