پیش فروش محصولات سایپا آغاز شد

طرح پیش فروش چهار محصول ساینا دنده‌ای، تیبا ۲، تیبا صندوقدار و سایپا ۱۵۱ گروه خودروسازی سایپا با موعد تحویل تیر، مرداد و شهریور ۱۴۰۰ آغاز شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از مهر، طرح پیش فروش چهار محصول ساینا دنده‌ای، تیبا ۲، تیبا صندوقدار و سایپا ۱۵۱ گروه خودروسازی سایپا با موعد تحویل تیر، مرداد و شهریور ۱۴۰۰ و خودرو کوییک. آر با موعد تحویل شهریور سال آینده آغاز شد.

در این طرح قیمت نهایی خودرو براساس قیمت روز در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان خواهد بود و زمان تحویل خودرو‌ها در هفته چهارم ماه‌های ذکر شده است.

لازم به ذکر است که متقاضیانی که از خردادماه امسال جهت شرکت در روش فروش فوق‌العاده، پیش‌فروش یکساله و پیش‌فروش مشارکت در تولید نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اقدام کرده و از منتخبان طرح‌های مذکور نبوده‌اند، نیاز به دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ندارند.

تمامی محدودیت‌های اعمال‌شده در طرح‌های قبلی فروش در این طرح نیز برقرار خواهد بود و پس از انجام قرعه‌کشی، منتخبان می‌بایست ظرف ۷۲ ساعت نسبت به واریز وجه علی‌الحساب پیش‌پرداخت قیمت خودرو اقدام کنند.

گفتنی است در طرح پیش‌فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا در زمان صدور دعوتنامه، مبلغی از بهای خودرو کسر می‌شود، سند خودرو به‌مدت یک‌سال در رهن شرکت سایپا باقی خواهد ماند و باقیمانده بهای خودرو و هزینه‌های متعلقه در زمان فک رهن دریافت می‌شود.

متقاضیان از ساعت ۱۰ امروز می‌توانند به‌مدت سه‌روز به‌صورت شبانه‌روزی با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا به نشانی saipa.iranecar.com، پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.