پیشنهاد عجیب احمد نوراللهی برای تمدید با پرسپولیس

مدیر برنامه‌های احمد نوراللهی مذاکراتش را با باشگاه برای تمدید قرارداد آغاز کرده است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا، تمدید قرارداد بازیکنان پرسپولیس به یکی از چالش‌های پیش روی مسئولان این باشگاه تبدیل شده است. قرارداد خیلی از نفرات تیم در پایان فصل به اتمام می‌رسد اما مسئولان باشگاه از چندی پیش اقدامات لازم را جهت تمدید قرارداد با برخی نفرات را انجام دادند و در همین زمینه قرارداد سیامک نعمتی و مهدی عبدی تمدید شد.

یکی از نفراتی قراردادش در پایان فصل به اتمام خواهد رسید، احمد نوراللهی است. شماره ۸ سرخپوشان یکی از بازیکنان تاثیرگذار و با ثبات پرسپولیس در سال‌های اخیر بوده اما او نیز ساز جدایی کوک کرده است.

مدیر برنامه‌های نوراللهی مذاکراتش را با باشگاه برای تمدید قرارداد آغاز کرده اما در جریان مذاکرات او به باشگاه اعلام کرده که نوراللهی از یکی از تیم‌های حوزه خلیج فارس پیشنهاد ۲ میلیون دلاری دریافت کرده است موضوعی که عجیب به نظر می‌رسد. با این حال شماره ۸ پرسپولیس برای تمدید قرارداد، خواهان افزایش دو و نیم برابری مبلغ قراردادش شده است. البته باشگاه پرسپولیس هم اعلام کرده که نمی‌تواند چنین مبلغی را به یک بازیکن پرداخت کند و برای ماندن در پرسپولیس باید رقم درخواستی کاهش پیدا کند.

نوراللهی در طول سالیان اخیر همواره ارتباط خوبی با هواداران داشته است و هواداران نیز خواهان حفظ وی هستند اما باشگاه هم در تلاش است تا با یک مبلغ منطقی بتواند نوراللهی را برای پرسپولیس حفظ کند و شاید شماره ۸ سرخپوشان به خاطر هواداران قید لژیونر شدن را بزند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.