سرانجام خوش برای نگرانی بزرگ پرسپولیسی‌ها

جدایی دو مهاجم پرسپولیس هم نتوانست راه پیشرفت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا را ناهموار کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از میزان، هواداران تیم فوتبال پرسپولیس نگرانی زیادی داشتند که بعد از جدایی مهدی ترابی و علی علیپور، دو ستاره تیم‌شان، پرسپولیس آسیب زیادی ببیند، اما حداقل در این شش بازی لیگ قهرمانان آسیا، جای خالی این بازیکنان حس نشده است.

در واقع بازیکنان جدید پرسپولیس مثل عیسی آل‌کثیر، احسان پهلوان، میلاد سرلک و سعید آقایی به خوبی توانسته‌اند جای خود در ترکیب اصلی تیم را پیدا کنند. در این میان آل‌کثیر بیشتر از سایر بازیکنان جدید پرسپولیس درخشیده و با دبل دیشب (چهارشنبه) مقابل پاختاکور، حالا به مهاجم محبوب سرخ‌پوشان تبدیل شده است.

آرمان رمضانی و علی شجاعی هرچند هنوز فرصت چندانی پیدا نکرده‌اند تا بتوانند توانایی‌های خود را نشان دهند اما تا اینجای کار، بد کار نکرده‌اند به نظر می‌رسد باید به آنها زمان داد.

به هر حال، تا اینجای کار بازیکنان جدید در کنار قدیمی‌ها کاری کردند که جای خالی علی علیپور و مهدی ترابی احساس نشود اما باید در بلندمدت، تاثیر نبود این دو بازیکن در ترکیب پرسپولیس را بررسی کنیم.

سرخ‌پوشان چند فصل بود که در خط حمله به مهاجمی مثل علیپور عادت کرده بودند و باید دید گل‌محمدی چطور تیمش را در فصل بیستم با شرایط جدید وفق می‌دهد.

گفتنی است؛ علیپور راهی ماریتیمو پرتغال شده و ترابی نیز احتمالا با باشگاه العربی قطر امضای قرارداد می‌کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.