لواندوفسکی بهترین بازیکن سال اروپا شد؛ بایرنی‌ها جوایز را درو کردند

امروز بهترین‌های اروپا در سال ۲۰۲۰ جوایز خودشان را دریافت کردند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبر ورزشی، امروز پیش از مراسم قرعه‌کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۰، نام برترین‌های سال ۲۰۲۰ اروپا هم اعلام شد که روبرت لواندوفسکی جایزه بهترین بازیکن را به خودش اختصاص داد.

مانوئل نویر سنگربان و کاپیتان بایرن‌مونیخ نخستین جایزه را دریافت کرد. ستاره باواریایی‌ها بهترین دروازه‌بان سال اروپا شد. او جام قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را به‌عنوان کاپیتان بالای سر برد.

یاشوا کیمیش ستاره جوان خط دفاعی بایرن‌مونیخ که همراه این تیم قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و بوندس‌لیگا و جام‌حذفی را جشن گرفت، بهترین مدافع سال شد.

کوین دبروینه ستاره بلژیکی منچسترسیتی که بهترین بازیکن فصل لیگ برتر انگلیس هم شده بود، به‌عنوان بهترین هافبک سال اروپا هم انتخاب شد.

جایزه بهترین مهاجم هم به روبرت لواندوفسکی ستاره لهستانی بایرن‌مونیخ رسید. لِوا در فصلی که گذشت با ۱۵ گل آقای‌گلی لیگ قهرمانان اروپا شد.

عنوان بهترین مربی فصل به هانسی فلیک رسید. سرمربی بایرنی‌ها در مدت زمانی کوتاه ۵ قهرمانی با تیمش به ارمغان آورد که مهم‌ترین آن‌ها لیگ قهرمانان اروپا بود.

روبرت لواندوفسکی ستاره بایرن‌مونیخ پس از فصلی خاطره‌انگیز جایزه بهترین بازیکن سال اروپا را هم برای نخستین مرتبه به خودش اختصاص داد. او علاوه بر کسب ۵ جام همراه بایرن، آقای‌گل بوندس‌لیگا و لیگ قهرمانان شد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.