آل کثیر: شادی گلم قدیمی و به خاطر برادرزاده‌ام است

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت:‌ من شادی گلم را به خاطر برادرزاده‌ام انجام می‌دهم و هیچ ربطی به بازی با پاختاکور ندارد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از تسنیم، عیسی آل کثیر در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، اظهار داشت: این روزها متأسفانه تماشاگران نمی‌توانند به ورزشگاه بیایند، ولی من میان آنها بودم و می‌دانم چه حالی دارند. همه بچه‌های تیم این‌طور هستند. یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس در کنار حمایت هواداران و درایت کادر فنی، شاید همین باشد که باعث می‌شود بازیکنان با تمام وجود وارد زمین شوند. ما از همین جا انرژی‌های مثبت هواداران را حس می‌کنیم.

وی درباره گل‌های حساسی که با وجود آسیب‌دیدگی به ثمر رسانده است، اضافه کرد: این حاصل کار همه تیم است. اگر پشتیبانی و حمایت تیم در زمین نباشد، نه گلی در کار است و نه پیروزی. بچه‌های تیم واقعاً از تمام وجود و جان‌شان مایه می‌گذارند و با جان و دل هم این کار را انجام می‌دهند.

مهاجم گلزن تیم فوتبال پرسپولیس درباره دو گلی که برابر پاختاکور زد خاطر نشان کرد: با وجود فشار و فشردگی زیاد بازی‌ها، با تلاش همه بچه‌ها بازی خوبی شد. در نیمه دوم، بهتر هم شدیم. هرچه جلوتر می‌رویم، هماهنگ‌تر می‌شویم و شناخت بهتری پیدا می‌کنیم. کادر فنی و آقا یحیی واقعاً کار خیلی سختی را انجام داده‌اند و می‌دهند.

آل کثیر درباره شادی گل منحصربه‌فرد خود گفت: می‌توانید از آنهایی که سال‌هاست من را می‌شناسند، بپرسید. اصلاً اهل این نیستم که بخواهم باعث ناراحتی دیگران بشوم. این مدل شادی که با چشم انجام می‌دهم از چند سال قبل با من بوده و برای الان نیست. فکر نمی‌کنم اصلاً توضیح لازم داشته باشد که ربطی به بازی با پاختاکور نداشت. در همین مسابقات هم در بازی‌های قبلی مقابل الشارجه و السد انجام دادم. حرف و حدیث و حساسیتی نبود. به‌هرحال من این شادی را به خاطر برادرزاده‌ام انجام می‌دهم که واقعاً دوستش دارم. او چشم‌های کوچکی دارد و از سال‌های قبل، گل که می‌زدم به افتخارش، چشم‌هایم را مثل او می‌کردم.

وی درباره پیش‌بینی خود از بازی بعد و ادامه روند گلزنی‌اش عنوان کرد: واقعیت این است که این‌قدر همگی حضور در فینال را می‌خواهیم که فرقی نمی‌کند چه کسی گل می‌زند. مهم این است که پیروز شویم. پس همه سعی می‌کنیم که تیم گل نخورد و همه سعی می‌کنیم که تیم گل بزند. قطعاً بازی بسیار سنگین و سختی هم داریم. با حریفی روبه‌رو هستیم که از نظر فوتبالی قابل احترام است، همان‌طور که پرسپولیس این‌گونه است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.