چرا مطالبات دیاباته، میلیچ و شفر پرداخت نشد؟

در حالی که باشگاه استقلال مبلغی را از یکی از اسپانسرهایش دریافت کرده بود، مشخص نیست چرا این پول صرف پرداخت مطالبات بازیکنان خارجی آبی‌پوشان نشده است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از تسنیم، هیئت مدیره باشگاه استقلال در بیانیه روز چهارشنبه خود درباره برکناری احمد سعادتمند از مدیرعاملی استقلال، در بین دلایل خود به پرداخت نشدن مطالبات وینفرد شفر و بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی آبی‌پوشان اشاره کرده بود.

برخی از اعضای هیئت مدیره از این اتفاق بسیار ناراحت هستند که چرا با وجود پولی که تهیه شده بود، مطالبات هروویه میلیچ، شیخ دیاباته و بخشی از طلب وینفرد شفر پرداخت نشده است.

باشگاه استقلال از یکی از اپراتورهای تلفن همراه مبلغ ۱۰ میلیارد تومان دریافت کرد و هیئت مدیره و همچنین مسئولان وزارت ورزش و جوانان از سعادتمند خواسته بودند که این پول صرف پرداخت بدهی میلیچ، دیاباته و طلب شفر شود، اما این اتفاق رخ نداده است. این مسئله اختلافات بین هیئت مدیره و سعادتمند را به دنبال داشت و یکی از دلایل برکناری او از مدیرعاملی باشگاه استقلال شد.

این پول دو روز قبل از سفر اعضای تیم استقلال به قطر برای شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به حساب باشگاه استقلال واریز شد، اما مطابات میلیچ پرداخت نشد و اقدامی نیز برای پرداخت طلب شفر صورت نگرفت. از طرفی، شخصی به نام نامداری که از هواداران متمول استقلال است، شخصاً به باشگاه برای پرداخت پول دیاباته کمک کرده بود.

به همین دلیل، برای هیئت مدیره این سؤال مطرح شده که این پول صرف چه چیزی شده است که اکنون هواداران به شدت از عملکرد مدیریت و هیئت مدیره انتقاد می‌کنند. با ابهاماتی که در نحوه هزینه ۱۰ میلیارد پول اشاره شده، به وجود آمده، قرار است نهادهای نظارتی وارد عمل شده و به بررسی موضوع بپردازند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.