تقابل جذاب طارمی با علیپور و عابدزاده

با انتقال قطعی علی علیپور مهاجم سابق پرسپولیس به تیم ماریتیمو پرتغال، دیدار این تیم با پورتو در هفته سوم لیگ پرتغال برای فوتبال‌دوستان ایران حساسیت ویژه‌ای خواهد داشت.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرورزشی، در یکی از دیدارهای هفته سوم لیگ برتر پرتغال امشب دو تیم پورتو و ماریتیمو با یکدیگر بازی خواهند کرد. دیدار این دو تیم با حضور بازیکنان ایرانی، حساسیت ویژه‌ای برای فوتبال‌دوستان کشورمان خواهد داشت.

تیم ماریتیمو به تازگی قرارداد علی علیپور مهاجم فصل گذشته پرسپولیس را نهایی کرد و این بازیکن را به خدمت گرفت. ماریتیمو پیش از این امیر عابدزاده دروازه‌بان ایرانی را در اختیار داشت. در تیم پورتو هم مهدی طارمی که او هم مثل عابدزاده و علیپور در پرسپولیس بازی کرده است، حضور دارد. طارمی این فصل در یکی از پر سر و صداترین نقل و انتقالات فوتبال پرتغال از تیم ریوآوه راهی پورتو شد و در دو هفته نخست لیگ فوتبال این کشور هم به عنوان بازیکن تعویضی به میدان رفت. طارمی در دقیقه نخست اولین حضورش در تیم پورتو موفق شد برای این تیم یک پنالتی بگیرد. هر چند به دلیل اضافه شدن دیرهنگام علیپور به تیم ماریتیمو حضور وی در بازی با پورتو قطعی نیست، اما در هر صورت انعکاس خبر بازی دو تیم در ایران تحت تأثیر حضور این سه بازیکن خواهد بود؛ به‌خصوص علیپور و طارمی که در پرسپولیس با یکدیگر همبازی بودند و هر دو به عنوان آقای گلی لیگ برتر ایران هم رسیده‌اند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.