حضور پرسپولیس در جام باشگاه های جهان قطعی نیست

با توجه به مقررات فیفا و احتمال عدم برگزاری جام باشگاه های جهان به شکل جدید، حضور پرسولیس در این رقابتها هنوز قطعی نشده است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایسنا، پس از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، خبری درباره حضور این تیم در جام جهانی باشگاه‌ها ۲۰۲۱ منتشر شد این در حالی است که هنوز این موضوع قطعی نیست.

منابع خبری نزدیک به فیفا اعلام کرده اند که برگزاری جام جهانی باشگاه‌ها در سال ۲۰۲۰ که دومین میزبانی قطر از این مسابقات به شمار می‌رفت، به دلیل کرونا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد این در حالی است که جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا اعلام کرده بود شاید این دوره از مسابقات در اواخر ژانویه ۲۰۲۱ برگزار شود. با این حال به نظر می رسد که رقابت های جام جهانی باشگاه‌ها در سال ۲۰۲۱ با حضور ۲۴ تیم به میزبانی چین و در تاریخ جون و جولای ۲۰۲۱ (خرداد و تیر ۱۴۰۰)  برگزار شود، اما هنوز در این خصوص هیچ تصمیمی قطعی نشده لذا حضور پرسپولیس با صعود به فینال آسیا نیز در این رقابت ها قطعی نیست.

با توجه به تعویق بسیاری از تورنمنت‌های سال ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا و همچنین برگزاری یورو ۲۰۲۰، کوپا آمه‌ریکا ۲۰۲۰ و مسابقات قهرمانی کونکاکاف در سال ۲۰۲۱، احتمال لغو یا موکول شدن جام جهانی باشگاه‌ها به میزبانی چین به زمان دیگری وجود دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.