کرونا در جهان/ از قرنطینه در مادرید تا از سرگیری مراسم حج عمره

شمار مبتلایان به بیماری «کرونا» در جهان، به رقم ۳۵ میلیون و ۱۷۱ هزار و ۷۰۲ نفر رسید و تاکنون یک میلیون و ۳۸ هزار و ۴۸۷ نفر جان خود را بر اثر این بیماری از دست دادند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از میزان، انگلیس اعلام کرد که بیش از ۱۲ هزار نفر در شبانه روز گذشته در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند که بالاترین میزان از زمان شروع انجام آزمایش‌های تشخیصی در انگلیس است.

تعداد مبتلایان روزانه روسیه از ۱۰ هزار نفر فراتر رفت:  تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در روسیه از مرز ۱۰ هزار نفر در روز گذشت.

افزایش مبتلایان در ایرلند:  ایرلند پس از گزارش بیشترین میزان مرگ و میر روزانه از ماه می‌ تاکنون و سومین مورد بیشترین موارد ثبت شده روزانه ابتلا، با افزایش قابل توجه ابتلا به ویروس کرونا مواجه شده است.

ازسرگیری حج عمره:  مقام‎های عربستان، روز یکشنبه پس از شش ماه وقفه به دلیل شیوع ویروس کرونا، مکان‌های مقدس را برای زیارت عمره بازگشایی کردند.

قرنطینه در مادرید:  در حالی که بسیاری از کشور‌های اروپایی قوانین محدودیتی را افزایش می‌دهند، مادرید، پایتخت اسپانیا شاهد قرنطینه است.

رییس جمهور سابق اوکراین به بیمارستان منتقل شد:  «پترو پروشنکو»، رییس جمهور سابق اوکراین بر اثر ذات الریه ناشی از ویروس کووید-۱۹ در بیمارستان بستری شد.

درخواست سازمان بهداشت جهانی از ترکیه:  سازمان بهداشت جهانی از ترکیه خواست تا به دستورالعمل‌های گزارش ویروس کووید-۱۹ عمل کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.