مردی پس از خفه کردن همسرش، اسید خورد تا به دست پلیس نیفتد

:مرد جوان که به دنبال مشاجره شدید با همسرش او را به قتل رسانده و فرار کرده بود وقتی خود را در دام پلیس دید با خوردن اسید قصد خودکشی داشت.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایران،  سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی، رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان در تشریح این خبر گفت: رسیدگی به این قتل از هفته گذشته با کشف جسد زنی ۳۹ ساله در یکی از محله‌های خیابان فرودگاه زنجان آغاز شد.

بعد از اینکه مشخص شد این زن به دست شوهرش خفه شده است، ردیابی‌ها برای دستگیری مرد جوان آغاز شد و کارآگاهان دریافتند قاتل در یک مغازه مخفی شده است؛ اما وقتی برای دستگیری او راهی محل شدند، متهم که پلیس را در یک قدمی خود می‌دید با خوردن اسید اقدام به خودکشی کرد، با این حال مأموران با دستگیری قاتل بلافاصله پس از اطلاع از خوردن اسید وی را برای درمان به بیمارستان منتقل کردند که با اقدامات بموقع پزشکان از مرگ حتمی نجات یافت و هم اکنون تحت درمان و مراقبت است و حال عمومی وی رضایتبخش اعلام شده است.

سرهنگ رحمتی با تأکید بر اینکه متهم به قتل همسرش اعتراف کرده است، سن قاتل و مقتول را ۳۹‌سال اعلام و اظهار کرد: پلیس در تحقیقات خود پی برد که این زوج جوان همواره خشونت کلامی و مشاجره لفظی با یکدیگر داشتند و این موضوع همیشه به سمت خشونت فیزیکی کشیده که این بار به قتل همسر بر اثر خفگی منجر شده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.