پروین: هم بازی سیاسی و هم فوتبال را بردیم

پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید این تیم مقابل النصر یک مصاف سیاسی ورزشی را با برتری پشت سر گذاشته است.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از خبرآنلاین، علی پروین در حاشیه بازگشت پرسپولیس به ایران پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: من از چند جهت خوشحالم. اول اینکه هم بازی سیاسی و هم فوتبال را بردیم. نکته دیگر این که بچه‌های کادرفنی شاگردان من هستند. واقعا باید به مدیریت تا آن پایین و مخصوصا بازیکنان خسته نباشید گفت. باید از این وضعیت استفاده کنیم. عربستان به بازیکنانش می‌گوید اگر ببرید ده میلیارد به هر کدامتان می‌دهیم. دولت ما هم بیاید به این دو تیم استقلال و پرسپولیس سرو سامان دهد و نگذارند پایان سال کاسه چه کنم چه کنم دست بگیرند.

او ادامه داد: سالی صد میلیارد به این دو تیم بدهند. چه عیبی پیدا می‌کند؟ اکنون هم در بهترین شرایط هستند و امیدوارم عملکرد پرسپولیسی‌ها همین‌گونه ادامه داشته باشد و در فینال هم پرسپولیس قهرمان شود. در آن شرایط و ۷ بازی کردن به فاصله سه روز یک بار، واقعا سخت است. من فکر می‌کردم بچه‌ها کم می‌آورند ولی تا دقیقه ۱۲۰ دویدند و واقعا آماده بودند. کادرفنی جوری این تیم را درست کرده بود که فقط دو گل در این بازی ها دریافت کردند.

پیشکسوت پرسپولیس در پایان گفت: تیم پرسپولیس دیروز خیلی خوب بازی کرد. یکی از بازیکنان النصر ۱۲ میلیون دلار ارزشش است اما کل تیم ما ۱۰۰ میلیارد تومان هم نیست. پرسپولیس واقعا در این بازی‌ها خوب بازی کرد. دولت باید حمایت کند و به این دو تیم سرو سامان بدهند.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.