رایزنی وزارت علوم برای تمدید مهلت ثبت نام اینترنت رایگان اساتید

مدیرکل تحول اداری و فناوری اطلاعات وزارت علوم از رایزنی با وزارت ارتباطات برای تمدید مهلت ثبت نام اعضای هیات علمی برای دریافت اینترنت رایگان خبر داد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از مهر، مقصود عباسپور درباره تمدید مهلت ثبت نام اعضای هیات علمی برای دریافت اینترنت رایگان گفت: وزارت ارتباطات از وزارت علوم درخواست کرده بود تا لیست تمام اساتیدی که مشمول دریافت بسته اینترنت رایگان می شوند را تا ۱۵ مهر ماه ۹۹ به این وزارتخانه ارسال کند.

وی با بیان اینکه احتمالا تا موعد مقرر امکان ارسال لیست تمام متقاضیان وجود ندارد افزود: لیست حق التدریس ها در حال حاضر برای برخورداری از این هدیه آماده نشده است، با توجه به اینکه دانشگاه ها درخصوص اساتید حق التدریسی مستقل عمل می کنند، وزارت علوم آمار دقیقی از تعداد آنها ندارد.

مدیرکل تحول اداری و فناوری اطلاعات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: بنابراین وزارت علوم از اعضای هیات علمی و مدرسان حق التدریس در خواست کرد تا اطلاعات خود برای دریافت بسته هدیه اینترنت اساتید در سامانه آموزش عالی (HES) به نشانی  http://hes.msrt.ir ثبت نام کنند.

وی ادامه داد: لیستی که از اعضای هیات علمی ثبت شده را تا ۱۵ مهر ارسال کرده و با وزارت ارتباطات برای تمدید مهلت ثبت نام رایزنی خواهیم کرد.

مدیرکل تحول اداری و فناوری اطلاعات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خاطرنشان کرد: امسال سامانه های آموزش الکترونیکی دانشگاه ها برای استفاده اساتید و دانشجویان رایگان می شود، لیست دانشگاه ها برای رایگان شدن سامانه های آموزش الکترونیکی دانشگاه ها به روز شده و ارسال می شود.

وی افزود: برخی دانشگاه ها اطلاعات دقیقی را وارد نکرده اند که در حال تصحیح این اطلاعات هستیم که بعد از رفع شدن مشکل، سامانه آموزش الکترونیکی دانشگاه برای استفاده دانشجویان و اساتید رایگان می شود.

مرکز نظارت و تضمین کیفیت وزارت علوم، طی ارسال بخشنامه ای  از دانشگاه ها خواست تا اعضای هیات علمی و مدرسان حق التدریس دانشگاه ها برای بهره مندی از بسته اهدایی وزارت اطلاعات و ارتباطات، تا ۱۲ مهر ۹۹، تمام اطلاعات مربوط به اعضای هیات علمی اعم از (رسمی قطعی، رسمی آزمایشی، پیمانی، نیمه وقت، قراردادی و حق‌التدریس) را در سامانه آموزش عالی (hes.msrt.ir) درج کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.