شهرخودرو هم به مشکل استقلال در لیگ قهرمانان آسیا دچار شد!

اسامی بازیکنان چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا در حالی برای AFC ارسال شد که تیم فوتبال شهرخودرو هم مثل استقلال نتوانست خریدهای جدید خود را وارد لیست کند.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از مهر، مهلت ارسال اسامی بازیکنان چهار نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا به AFC ساعت ۱۸ روز گذشته (دوشنبه) به پایان رسید. این مهلت در حالی تمام شد که فدراسیون فوتبال تا ساعات پایانی به استقلال و شهرخودرو برای ارسال به موقع لیست خود هشدار می‌داد.

در نهایت هر چهار نماینده ایران در وقت مقرر اسامی بازیکنان خود را ارسال کردند اما شهرخودرو هم با مشکلی مواجه شد که پیش از آن دامن استقلال را گرفته بود.

استقلال به خاطر بدهی به وینفرد شفر سرمربی آلمانی قادر به ثبت قرارداد جدید نیست و بنابراین خریدهای تابستانی این تیم قادر به همراهی آبی پوشان در لیگ قهرمانان آسیا نیستند. به این ترتیب نام نفراتی چون رشید مظاهری و محمدحسین مرادمند در لیست آسیایی آبی‌ها قرار نگرفت.

این مشکلی است که گریبان تیم شهرخودرو را هم گرفت. شهرخودرو پیش از این به واسطه شکایت «آندره پانادیچ» مربی سابق تیم پدیده از نقل و انتقالات محروم شده بود اما تسویه حساب با این مربی را یک روز قبل از ارسال اسامی بازیکنان به AFC انجام داد.

سایت باشگاه شهرخودرو روز گذشته نوشت: «صبح امروز فرهاد حمیداوی با واریز حدود ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان، طلب این مربی کروات را نقدا پرداخت کند.
بنا به روال قانونی، شهرخودرویی‌ها با این اقدام خود اکنون در انتظار این هستند تا با ارسال رسید تسویه حساب و نامه وکیل آندره پانادیچ به فیفا، پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه دوباره گشوده شود.»

شهرخودرو اما خیلی دیر طلب پانادیچ را پرداخت کرد و باتوجه به پروسه زمان بر رفع محرومیت، نتوانست اسامی بازیکنان جدید خود را وارد لیست آسیایی کند. در واقع اقدام این باشگاه قبل از مسابقات آسیایی را می‌توان «نوش دارو بعد از مرگ سهراب» تلقی کرد.

شهرخودرو که بازیکنانی نظیر مرادمند و میلاد سرلک را از دست داده است، در نقل و انتقالات داخلی امیرحسین کریمی، احمد الجبوری، رحمان جعفری، محمدعرفان معصومی و صادق صادقی را به جمع بازیکنان خود اضافه کرده است اما باید بدون این پنج بازیکن جدید خود پای به مسابقات لیگ قهرمانان بگذارد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.