انتخاب فکری؛ همه چیز موکول به کمیته فنی

به گفته کاظم اولیایی مدیرعامل پیشین و عضو کانون پیشکسوتان استقلال، انتخاب سرمربی تیم فوتبال این باشگاه منوط به تصمیم کمیته فنی استقلال خواهد شد.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که هیات‌مدیره باشگاه استقلال روی گزینه محمود فکری به نتیجه رسیده بود، جلسه امروز پیشکسوتان باشگاه استقلال با وزیر ورزش همه چیز را تغییر داد و حالا اگر قرار به انتخاب محمود فکری باشد، این سرمربی باید از کانال کمیته فنی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شود؛ کاظم اولیایی با تایید این خبر گفت: آن‌چه که امروز کانون پیشکسوتان استقلال از وزیر درخواست کرده‌اند این است که دو کمیته انضباطی و فنی بدون توجه به مدیریت ستادی باشگاه تشکیل شود و با توجه به تغییرات مداوم در این قسمت، حکم‌های چهار یا پنج ساله برای‌شان در نظر گرفته شود. آقای وزیر هم با این موضوع موافقت کردند و حالا قرار است این کمیته سرمربی استقلال را انتخاب کند.

اولیایی درباره این‌که چه کسی سرمربی استقلال می‌شود، گفت: من اطلاع خاصی در این زمینه ندارم و باید دید کمیته فنی از کدام مربی‌ها برنامه خواهد گرفت.

با این وصف به نظر می‌رسد موضوع انتخاب محمود فکری که به نظر در هیات مدیره تمام شده بود، به زمان دیگری موکول خواهد شد؛ البته از بعدازظهر و در حالی‌که قرار بود رضایت باشگاه نساجی نیز برای حضور محمود فکری در استقلال جلب شود، این اتفاق رخ نداد تا پروژه فکری فعلا مسکوت باقی بماند؛ ظاهرا فکری فردا ساعت ۸ صبح در تمرین تیم نساجی شرکت خواهد کرد. این اتفاق در حالی است که در شبکه‌های اجتماعی ورزشی و کانال‌های طرفدار باشگاه استقلال از بعدازظهر مطالب مختلفی را درباره حضور یا عدم حضور فکری منتشر کرده‌اند. با این خبر جدید احتمالا گزینه‌هایی که قبلا نیز برای نیمکت استقلال مطرح شده‌اند، دوباره روی میز خواهند آمد و شاید انتخاب سرمربی ۲۴ تا ۴۸ ساعت آینده طول بکشد.

مطالب مرتبط
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.