ماجرای شادی گل ستاره پرسپولیس

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیش از بازی با النصر هیچ وقت پنالتی نزده بودم و زمانی که پس از بازی به هتل رسیدیم فهمیدم در چه جو سنگینی این کار را انجام دادم.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا، علی شجاعی که در یک برنامه تلویزیونی پس از راهیابی سرخپوشان به فینال لیگ قهرمانان آسیا حضور یافته بود، در ابتدای صحبت‌هایش اظهار داشت: باید ابتدا از باشگاه نساجی تشکر کنم که از بازیکنان بزرگی رونمایی کردند. من مدیون این باشگاه هستم.

وی افزود: پیشنهاداتی داشتم اما تا روز آخر صبر کردم که به پرسپولیس برسم. حضورم در پرسپولیس دلی بود.

هافبک جدید سرخپوشان در مورد خوشحالی بعد از گلش گفت: معنای این خوشحالی به معنی جنگندگی بازیکنان به تیم حریف است. خیلی به این خوشحالی علاقه دارم.

وی در مورد بازی‌اش در پست دفاع چپ گفت: پست اصلی من وینگر است اما در لیگ قهرمانان امسال دفاع چپ بازی کردم.

شجاعی در مورد محرومیت آل کثیر در آستانه آخرین بازی در لیگ قهرمانان مقابل النصر عربستان گفت: همه در شوک بودند و این اتفاق خبر بدی بود. اینکه کسی نبود از حق ما دفاع کند اتفاق بدتری بود.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار داشت: بعد از این اتفاق صحبت‌هایی در جلسه پیش از بازی انجام شد که انگیزه ما را ۱۰ برابر کرد. اگر اتحاد و یکدلی وجود نداشت تیم ما بر هم می‌ریخت.

وی گفت: این شادی‌ها حق بازیکنان ما بود. امیدوارم در بازی فینال هم اینگونه دل مردم را شاد کنیم.

شجاعی در مورد امکانات هتل محل اقامت سرخپوشان خاطر نشان کرد: اصلاً اجازه نمی‌دادند که ما از هتل خارج شویم. حتی در روزهای اول پیش از اعلام تست کرونا، حتی غذاهای ما را هم در اتاق به ما می‌دادند. شرایط خیلی سخت بود. ما تنها برای تمرین می‌توانستیم از اتاق خارج شویم.

وی گفت: من در نساجی چهار گل زدم و چهار بار هم پاس گل دادم یک بار هم پنالتی گرفتم. پست تخصصی من هم وینگر چپ و راست است. پنالتی اول آخر خیلی سخت تر از سایر پنالتی‌ها است و فشار زیادی روی من بود. من فقط به گل کردن پنالتی فکر می‌کردم. من پیش از این پنالتی نزده بودم و بعد از اینکه یحیی گل محمدی از من خواست پنالتی بزنم فقط به گل کردن آن فکر می‌کردم. پس از آنکه به هتل آمدم فهمیدم که چه فشاری روی من بوده است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.