آل‌کثیر: با انگشت شکسته و به زور آمپول در لیگ قهرمانان بازی کردم

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با انگشت شکسته و به زور آمپول در لیگ قهرمانان برای پرسپولیس بازی کردم اما اگر هر پنج انگشتم هم می شکست باز هم با جان و دل برای تیم بازی می کردم.

به گزارش تازه‌نیوز و به نقل از ایرنا، عیسی آل کثیر که پس از بازگشت سرخپوشان از لیگ قهرمانان در یک برنامه تلویزیونی حاضر شده بود در ابتدای صحبت هایش اظهار داشت: روز اولی که به تمرین پرسپولیس رفتم استقبال از من به نحوی بود که انگار یک سال جزوی از این تیم هستم و هم آنجا فهمیدم که عضوی از خانواده بزرگ پرسپولیس شده ام. در بازی‌های سنگین لیگ قهرمانان آسیا هماهنگی سخت بود و با توجه به شرایط تیم در مرحله گروهی در همه مسابقات محکوم به پیروزی بودیم. همه بازیکنان در ابتدا می‌گفتند که ما پرسپولیس هستیم و باید موفق شویم.

وی افزود: خیلی خوشحالم که به پرسپولیس پیوستم. من تلاش زیادی کردم چندبار زمین خوردم اما هر بار موفق شدم. من هدف داشتم. هدفم واقعا از ابتدا پرسپولیس بود و خوشحالم که در نهایت به این هدف هم رسیدم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: گل‌هایی که من می زدم زحمت یک مجموعه و حاصل تلاش تمام بازیکنان بود. تمام مسابقات برای ما حکم فینال را داشت.

وی در خصوص زوج تهاجمی است وحید امیری خاطرنشان کرد: او از اولین دقیقه هر بازی تا آخرین دقیقه به صورت یکسان می جنگید و خیلی زحمت می کشید و واقعاً بازیکن خوبی است. وحید را خیلی دوست دارم.

آل‌کثیر در مورد خوشحالی بعد از گلش که موجب محرومیتش شد، تصریح کرد: این خوشحالی را من هفت سال پیش اولین بار در نفت تهران انجام دادم. برادرزاده ام از من خواست که این خوشحالی را انجام دهم و همیشه به خاطر او اینگونه پس از گل هایم خوشحالی می کردم. اگر کسی از خوشحالی گل من ناراحت شده من عذرخواهی می‌کنم اما چشم‌های برادرزاده من کوچک است و به خاطر این خوشحالی را انجام می‌دهم.

وی در مورد خبر محرومیتش گفت: من آماده بازی بودم و وسایلم را برای رفتن به ورزشگاه جمع کرده بودم اما بازیکنان در آسانسور به من گفتند که چنین خبری منتشر شده است. پس از آن من به سمت یحیی گل‌محمدی رفتم و او به من اعلام کرد که چنین خبری صحت دارد.  من به چشم دیدم که تیم ما چقدر مظلوم است. یحیی گل‌محمدی در آن لحظه برای ما مانند یک پدر بود. پس از جلسه غیرت بازیکنان به جوش آمد. من پس از آن فهمیدم که بازیکنان فقط برای برد به زمین می‌روند. خودم در اتاق بودم اما قلبم و روحم با بازیکنان بود و خدا را شکر که با وجود تمام اتفاقاتی که رخ داد ما پیروز شدیم.

وی گفت:  شاید من قربانی شدم اما این قربانی شدن هم فدای سر تیم.  شاید من شانس آقای گلی داشتم اما مهمتر از همه چیز موفقیت تیم بود و شاید این موضوع انگیزه بیشتری شد تا بازیکنان با انگیزه بیشتری ظاهر شوند.

آل کثیر تصریح گرد: یحیی گل محمدی چندین بار در جلسه یک کودک گل فروش را به بازیکنان نشان داد و گفت که چشم این کودک و میلیون‌ها هوادار به پاهای شماست و خوشحالم که توانستیم تمام هواداران را خوشحال کنیم.

وی گفت: باید از همشهری هایم تشکر کنم که حمایت خیلی خوبی کردند که شادی‌شان را با خانواده من تقسیم کردند. امیدوارم در زمین بتوانم جواب محبت‌های آنها را بدهم.

آل کثیر در مورد مصدومیت و شکستگی انگشت هم گفت: از بازی دوم و در صحنه‌ای که بازیکن التعاون روی من مرتکب خطای پنالتی شد دچار مصدومیت شدم. پس از عکسبرداری هم مشخص شد که انگشت کوچک من شکسته است. من عکس را به سرمربی تیم هم نشان دادم. نمی شد با این انگشت فوتبال بازی کرد اما من به سرمربی تیم گفتم که انگشت خودم است و می خواهم با این پا بازی کنم. من با زور آمپول بازی کردم و در خیلی از مسابقات در بین نیمه هم آمپول می زدم. اما برای قهرمانی اگر هم پنج انگشت می‌شکست فدای سر تیم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تیم ملی هم گفت: اسکوچیچ از نظر فنی بی‌نظیر است و خیلی چیزها از او یاد گرفتم. در یک سالی که با او کار کردم اندازه ۱۰ سال به تجربه من اضافه شد.

مهاجم سرخپوشان در مورد حمایت‌ها از وی خاطرنشان کرد: از هنرمندان ورزشکاران و مردم عزیز ایران که به من محبت داشتند و حمایت کردند تشکر می‌کنم. من دست تمام مادران ایرانی را می‌بوسم و به آنها تعظیم می کنم.

وی در مورد احتمال بخشش محرومیتش خاطرنشان کرد: امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

آل‌کثیر خاطرنشان کرد: مهاجم النصر بازیکن بسیار خوبی بود اما مدافعان ما خیلی بهتر از او بودند و خوب ظاهر شده و به او اجازه ندادند کاری انجام دهد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.