2 میلیون دلار تاوان رسوایی جنسی بازیگر معروف هالیوود

جیمز فرانکو بازیگر مطرح فیلم هایی چون «مرد عنکبوتی» و «۱۲۷ ساعت» موافقت کرد با پرداخت ۲.۲ میلیون دلار پرونده آزار جنسی دانشجویانش را حل و فصل کند.

به گزارش تازه نیوز، به نقل از «هالیوود ریپورتر» سارا تیتر-کپلان ۶۷۰ هزار دلار منهای ۲۲۳ هزار دلاری که به وکلایش پرداخت خواهد شد و تونی گال ۲۲۳ هزار دلار منهای ۷۴ هزار دلاری که به وکلا پرداخت می‌شود دریافت می‌کند. دانشجویان دیگر نیز دو-سوم ۱.۳۴۱ میلیون دلار باقی مانده را دریافت می‌کنند و ۸۲۷ هزار دلار به وکلا پرداخت خواهد شد.

در گزارش دادگاه آمده است: «اگرچه متهمان به رد اتهامات شکایت ادامه می‌دهند، اما می‌دانند که مشکلات مهمی را مطرح کرده‌اند و هر دو طرف قویاً اعتقاد دارند که امروز وقت آن رسیده که روی بدرفتاری با زنان در هالیوود تمرکز شود. همگی موافقند که باید اطمینان حاصل کرد در صنعت سرگرمی – صرف نظر از نژاد، مذهب، توانایی، قوم، پیشینه، جنسیت یا گرایش جنسی – هیچ‌کس با تبعیض، آزار و بی‌عدالتی مواجه نشود.»

«سارا تیتر-کپلان» و «تونی گال» در سال ۲۰۱۸ فرانکو را متهم کردند که این بازیگر در آموزشگاه بازیگریش در لس‌آنجلس آن‌ها و دیگر دانشجویان بازیگری را به اجرای صحنه‌های زننده جنسی مقابل دوربین وادار کرده است.

«سث روگن» در سال ۲۰۱۸ و در پی مطرح شدن پنج اتهام جنسی علیه فرانکو به «والچر» گفته بود که همچنان تمایل دارد با همبازی‌اش در «این پایان است» (This Is the End) همکاری کند. اما روگن ماه گذشته به «ساندی تایمز» گفت که نظرش را تغییر داده و کمتر شدن پروژه‌های مشترک آن‌ها بی علت نیست.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.